Hlava v hlavě

Každý má svou hlavu. Jenže co to znamená? Je to jen ta kulatá věc od ucha k uchu? Kdepak, tím to zdaleka nekončí. Hlava je totiž úchvatná – informuje nás o tom, co je kde vidět, slyšet, jak něco voní nebo chutná. V hlavě se nachází ředitelství těla, protože mozek pamatuje na všechno: kdo jsem já, kdo jsi ty i jak se k sobě dostaneme, když chceme dát hlavy dohromady. Zkrátka a dobře, hlava je nejdůležitější částí těla a čím víc se jí člověk zabývá, tím spíš zjišťuje, že by potřeboval alespoň malou encyklopedii, aby popsal všechno, co se nachází v ní a na ní i co s ní souvisí. Hlava v hlavě je nevšední a originální publikací, první českou hlavopedií, určenou především pro dětského čtenáře, jemuž má nápaditou a hravou vizuální formou pomoci pochopit základní skutečnosti týkající se hlavy, mozku a jeho fungování. Výsledkem je vizuálně nápaditá a poetická kniha, spojující humor, zábavu i poučení, v níž na všetečné dětské otázky odpovídají nejen neurolog, boxer či detektiv....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/183496/hlava-v-hlave-kHy-183496.jpg 4.230
Pro děti a mládež, Encyklopedie
Vydáno:, Labyrint

Kniha Hlava v hlavě

Mr.Elmo
12.10.2017

Tak já teda nevím... Takovej pel mel, co nemá HLAVU ani patu... Za mě teda nezaslouženě vítěz M. Litery.

Nichtle
27.01.2017

Povedená, vtipná, skvěle vypracovaná a neskutečně hravá kniha. Děti z ní budou nadšení a dospělí se pobaví.

modroocko-i
15.03.2016

Krásná kniha! S dcerkou (7) jsme ji četly společně, moc se jí líbila, zaujala ji a po týdnu se k ní znovu vrátila. Krásné ilustrace doplněné vtipnými texty, které malým čtenářům určitě utkví v hlavě.

Knihomura
06.04.2015

Líbí! /se dětem :-D/ Rodiče, nenechte si vzít /televizí, hospodou, dospělými kamarády,.../ chvíle trávené s dětmi nad knihami. Jsou nenahraditelné. Pro vás a i pro ně.

bibi.r
05.03.2015

Opravdu originální dílko. Nedokáži však říct, jak se bude líbit dětem.