Hľadá sa šteniatko

Hľadá sa šteniatko https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287705/bmid_hlada-sa-steniatko-xgG-287705.jpg 4 92 11

Emka je pyšná majiteľka roztomilého šteniatka Loptoša. Jedného dňa sa s ním otecko vyberie na prechádzku do lesa, no vráti sa bez neho. Celá rodina dúfa, že sa Loptoš každú chvíľu objaví pri dverách, ale márne. Začnú po ňom teda pátrať. Obídu všetkých susedov, po dedine vyvesia plagáty s jeho fotografiou. Konečne sa im ho podarí nájsť. Lenže Loptoš uviazol v banskej šachte, odkiaľ ho môžu vyslobodiť iba zvierací záchranári… Skutočný príbeh o ľuďoch s dobrým srdcom, ktorí pomáhajú zachraňovať zvieratká.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Fragment (SK)

Puppy Gets Stuck , 2013

Luigi1
25.03.2023 5 z 5

Moc hezky napsané a dobře čtivé

Luigi1
24.03.2023 5 z 5

Krásný dobrodružný příběh se šťastným koncem

Ivanka83

18.10.2020 5 z 5

Dareba se mi moc líbil

Anet962
28.09.2020 2 z 5

Knížka byla hezká ale na mě moc krátká a taky sem četla lepší příběhy nebo knihy a ani si nemám v plánu kupovat další třeba jako vyplašený jezevec protože tuhle knížku s těch všech sem si chtěla jenom zkusit

jenda88
09.08.2019 5 z 5

nejvíce se mi líbilo jak bylo štěňátko roztomilé

Hani77
26.07.2019 5 z 5

Nejsem cílová skupina, ale na dovolené mi došly knížky, tak jsem využila dcery zásoby. Psané je to hezky, je to na základě skutečné události. Příjemné zpestření☺, dávám plný počet *.

Pavlína250
13.09.2017

opravdu skvělá kniha mám jí doma a opravdu můžu chválit až na ten začátek který je docela smutný zvláště pro mě, protože mám strašně moc ráda zvířátka a tak mě to dokonce i rozbrečí i když to tak smutné zrovna není. Té knihy se, ale vůbec nemusíte bát jelikož ten konec je pak krásný a vždy mě zachrání. doporučuji

anetka.repova
18.11.2015 5 z 5

Krásný příběh , se šťastným koncem.

Mikik
09.02.2015 5 z 5

Pro děti určitě krásná kniha. Příběh je sice nějakou část smutný, ale nakonec to dobře dopadne, takže o dobrý konec se děti bát nemusí. Na konci je i popsán skutečný příběh, který je podobný. A na úplný závěr je pár rad, jak se zachovat v takové situaci, když se vám zvířátko ztratí a pak pár pokynů, jak se o zvíře starat:-)