Ztracený ježeček

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Malá Bibi najde na zahradě opuštěného ježečka. Spolu s rodiči vyhledají pomoc a pro zvířátko si přijede chovatelka ze záchranné stanice. Ježeček je v dobrých rukou, ale Bibi se po pichlavém kamarádovi začne stýskat... Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/220674/ztraceny-jezecek-oWH-220674.jpg 4.452

Příběhy se šťastným koncem / Zvierací záchranári 1.

Příroda, zvířata, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Fragment (ČR)

Little Lost Hedgehog, 2013

Kniha Ztracený ježeček

Totoro

Mám doma svého ježečka, tak jsem ji chtěla. Našlo se koťátko bylo ale lepší. Bylo tam taky hodně překlepů a těžká jména na čtení.

Le Chat
22.11.2019

Další moc pěkný příběh pro děti, stejně jako Vyplašený jezevec.

jenda88
09.08.2019

super knížka

GaleW
24.01.2019

Moc hezký příběh, pro mě a mé dcery už čtvrtý ze série příběhů se šťastným koncem. Roztomilé, délka tak akorát, seznámí děti s činností záchrané stanice pro zvířata

Danička195
17.09.2018

Příběh se odehrává na zahradě rodinného domu.

Hlavní postavy jsou: ježeček, maminka, tatínek a devítiletá holčička.

Děj se komplikuje tím, že mládě ježka se zatoulalo a už byla tma a zima, naštěstí holčička uviděla se něco pohybovat na jejich zahradě v keři. Tak se šla podívat ale nic neviděla. Za pár minut zase něco uviděla se hýbat, tak se šla zase podívat a našla malé mládě ježka. Nevěděli s rodiči co mají dělat tak zavolali veterynáře a ježečkovi hrozilo že umře. Naštěstí ho zachránili.

Zaujalo mě jak ježečka zachránili. Museli ho krmit i ve dvě hodiny v noci, vážit ho a podobně.

Knížce dávám 3 hvězdičky, protože je moc dětská pro 12ti leté čtenáře.
Doporučila bych ji čtenářům ve čtvrté třídě.

Lucif
05.04.2018

Moc hezké příběhy ;-)
Nejvíc se mi zatím líbila Zachráněná sovička. Ale všechny příběhy o zvířátkách se šťastným koncem jsou bezva. Jak o zvířátka pečovat, co jí apod. Bezva nápad. Škoda jen, že tam není víc obrázků a že nejsou barevné. Ale moc hezky se to čte. Krásné, napínavé příběhy o šikovných dětech a skvělých zvířátkách. Ježečky máme rádi. To byla naše první knížka z té sady ;-)

petshopačka
04.03.2018

Bibi najde ježčí miminko a pomůže mu. Je to moc hezká knížka a dobře se čte.

Lindahustá
29.02.2016

To prvé vypadalo že to skončí špatně ale potom to skončilo dobře.