Prozrazení lady Joan

Prozrazení lady Joan https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523257/bmid_prozrazeni-lady-joan-651198fd6c324.jpg 4 20 3

Highland Brides (L. Sands) série

< 2. díl

Léčitelka Joan slíbila matce, že klanu MacKayů doručí tajemný svitek. Na cestě v přestrojení za chlapce je ale napadena. Naštěstí jí pomůže udatný skotský lord Cam Sinclair, který jí nabídne doprovod. Joan se uleví, dokud však rytíř pod převlekem neodhalí její nádherné křivky a nezahrne ji polibky a laskáním. Spalující vášeň ale nesmí narušit Joanino poslání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Alpress

To Marry a Scottish Laird , 2014

Hatshepsut
31.03.2024 5 z 5

První díl této série byl dobrý, ale tento byl o fous lepší. Příjemná romantická linka s lehkou detektivní zápletkou. Je to taková rychlá oddechovka s vtipnými pasážemi. Po dlouhé době jedna z knih, která mi připomíná příběhy mých oblíbených autorek jako je Jude Deveraux či Julie Garwood.

biki
30.10.2023 5 z 5

Děj jen volně navazuje na úvodní díl, odehrává se o dvacet let později. A zatímco první díl byl jen taková jednohubka, tak tento je o něco obsáhlejší, jeho příběh je bohatější a zajímavější, tak trochu mi připomíná ty lepší knihy J.Garwood či H. Howell. Moc se mi to líbilo a určitě si nenechám ujít případné pokračování.

Le Chat
24.10.2023 5 z 5

Tak tuto romantickou oddechovku jsem si opravdu užila, líbila se mi ještě víc než první díl. Určitě si ráda přečtu i další pokračování, až vyjde česky. Za mne jasných 5 hvězdiček.

historické romance

Lynsay Sands