Čarodějnice z Hex Hall

Čarodějnice z Hex Hall
https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88861/bmid_carodejnice-z-hex-hall-GCn-88861.jpg 4 823 823

Hex Hall série

Před třemi lety Sophie Mercer zjistila, že je čarodějka. Od té doby ji to dostalo hned do několika problémů. Její nenadaná matka ji podporovala jak jen to bylo možné a radila se s jejím otcem – nepolapitelným evropským čarodějem – jen v těch nejakutnějších případech. Avšak když Sophie na školním plese přiláká nepovedenými čáry až moc lidské pozornosti, je to právě její otec, který rozhodne o jejím trestu: exil na Hex Hall, izolované nápravné školy pro Prodigium, nebo-li čarodějky, víly a měňavce. A jen během prvního dne mezi dospívajícími podivíny se jí podaří dosáhnout prvních výsledků: získá tři mocné nepřítelkyně, které vypadají jako modelky; zakouká se do přitažlivého a nadějného čaroděje; děsivého ducha a novou spolubydlící, která je vůbec nejvíce nenáviděnou osobou a jediným upírem na škole. Mnohem horší je však zjištění, že na studenty útočí tajemný predátor a její jediná kamarádka je podezřelým číslo jedna. Když se však série hrůzostrašných útoků začne stupňovat, Sophie se musí připravit na největší nebezpečí ze všech: starobylé tajné společenství, které se rozhodlo zničit všechny Prodigium a především pak ji.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Raising Demons , 2009

DariDerek
26.08.2013 5 z 5

Sice to je asi pro mládež, ale já to žeru!!! :D Já se tak začetla, že jsem i oběd vynechala :o)) Je to jednoduše napsaná kniha s dějem, který má spád, nechybí romantika, samozřejmě nějaké to trápení a upíří lesba je nejlepšíííííííí!!!!!!!! :o))))

h.romca
04.08.2013 4 z 5

knihu jsem přečetla velmi rychle až tak, že je mi líto, že už jsem dočetla i poslední díl.. Líbilo se mi, že jsem nepředpokládala jak se děj bude ubírat... většinou člověk tuší, co se stane, ale já jsem to netušila a v každém díle mě něco nového překvapilo.. doporučuji přečíst...

Niki
25.07.2013 5 z 5

Úžasná kniha, nečekala jsem, že mě tak chytne!

hobelka
23.07.2013 5 z 5

Záležitost zahrnující nadpřirozené bytosti a spousty ironie si nemůžu nechat ujít. Přečteno za pár hodin :)

werča669
20.07.2013 5 z 5

Tato kniha se velice dobře četla. Trochu mi připomínala Harryho Pottera.

PiperW
18.07.2013 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře a rychle. Taková oddechovka a zajímavý žánr. Přišla mi velmi podobná serii Akademie Evernight. Čili komu se libila tato kniha, bude se mu líbit i Čarodějnice z Hex Hall. Dala jsem se do dalšího dílu, tak uvidíme :)

BooksLucyKing
08.06.2013 5 z 5

Výborná knížka. Čarodějnice, upířy, lykantropy, víly, duchové,démoni, všichni ve škole pro "neposlušné děti". Na jedné straně zamilovanost do kluka, holčičí války a na druhé temná minulost, která se vrací. A celé vyprávěno hlavní postavou Sophie, která mě svýma hláškama neustále dostávala do záchvatů smíchu. Bezvadně oddechová knížka. Moc se těším na další díl. Doufám, že se mi brzo dostane do rukou. Umírám touhou vědět, jak to bude pokračovat.

NiColePunťa
04.06.2013 5 z 5

Tuhle knížku jsem četla minulej rok♥♥ Miluju ju.:DDD je fantastická..ale zjistila jsem že takových dobrodružných knich je hodně, ale já se k dalším dílum nemůžu propracovat. :DD. Rozhodně doporučím, v příběhu jsem si připadala, jako kdybych vystupovala já.. :))

suze
04.06.2013 4 z 5

Celkem dobrá knížka, tahle tématika už sice byla zpracovaná tolikrát a tolika autory, ale asi nikdy neomrzí... :D

JajaAP
02.06.2013 4 z 5

Hezká knížka o nadpřirozených bytostech. Ale zaujme spíše mladší generace.

janulle1997
07.05.2013 5 z 5

Tato knížka je úžasná, patří mezi moje nejoblíbenější :)

Ell Amaterasu
27.04.2013 5 z 5

Měla jsem ji za pár dní přečtenou a pak jsem musela asi půl roku čekat na další díl, ale vydržela jsem.
Úžasná knížka, četla jsem ji několikrát a klidně bych ji četla znovu.
Můžu jen doporučit těm, kteří mají rádi čarodějnice a podobné. Ale i těm ostatním, kteří na to moc nejsou. Díky téhle knížce si čarodějnice zamilujete!

Zackna
14.04.2013 5 z 5

Zatím nejlepší kniha o kouzlech co jsem kdy četla...... spolu s pokračováními.

Mi.Mlc
14.04.2013 5 z 5

Úžasná kniha. Zamilovala jsem se do ní hned na začátku. Čaroděje a prostě fantasy postavy jsem neměla moc v oblibě, ale tahle knížka mi změnila názor. Je fakt úžasná a doporučuji si ji přečíst! :))

Desire_Lydon
29.03.2013 5 z 5

Četla jsem různé recenze, kde byla Sophie popisována jako Harry Potter v sukni. Částečně s tím souhlasím, ale na druhou stranu ten jejich svět nebyl tolik promyšlený jako u Rowlingové, ale to je detail... Jinak to bylo moc pěkný, naprosto nepředvídatelné a (po dlouhé době) konečn vtipné :)

karolinos
12.03.2013 5 z 5

Hezká, napínavá knížka, autorka zde nedává žádné zdlouhavé části a kapitoly, proto se těším na čtení druhého dílu, který jsem si poté ihned zašla koupit :)))

Selendra
26.02.2013 5 z 5

Konečně něco nového, než upíři a vlkodlaci, i když se tam vyskytují také, nejsou hlavní. Kniha se mi moc líbila, bylo tam napěti, romantika a hlavně kouzelný svět :) Sophie mi připadala jako Harry Potter v sukních :)

Slunecniceee
19.02.2013

Tak každopádně k této sérii se nejméně jednou ještě vrátím! Zase trošku něco jiného. DOBRÝ!!! :-)

orangerose
18.02.2013 5 z 5

u této knížky mně upoutal krásný obal , občas jsem se zasmála, děj je zamotaný ,měla jsem ji přečtenou za 2 dny .
mně se moc líbila

johisa
16.02.2013 4 z 5

Knížka byla úžasná, zamilovala sem si Sophii i Archera tak uvidíme jak to s nimi v dalších dílech bude. Těším se na další díly ;)

čarodějnice americká literatura lykantropové démoni víly, rusalky

Rachel Hawkins
americká, 1979