Heidi, děvčátko z hor

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dojemný příběh s dobrým koncem vypráví o osiřelém děvčátku Heidi, o které se nemá kdo starat, a tak skončí u svého mrzutého dědečka v horách. Oba k sobě ale postupem času najdou cestu a vytvoří se mezi nimi silné pouto. Heidi si hory zamiluje, najde zde svůj domov. Za čas ale musí odjet. Její teta totiž slíbila jedné bohaté rodině, že Heidi bude dělat společnost jejich nemocné dceři Kláře. Heidi se s Klárou okamžitě spřátelí, ale stesk po dědečkovi a po horách je tak velký, že se vrátí zpátky domů. S Klárou se však tak docela loučit nemusí, brzy totiž přijede Heidi do hor navštívit. A kdo ví, třeba se v krásném prostředí hor i uzdraví…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44511/big_heidi-devcatko-z-hor-hNy-44511.jpg 4.6657
Nahrávám...

Komentáře (135)

Kniha Heidi, děvčátko z hor

Lajka2012
22. května

Příjemné čtení a nejoblíbenější kniha mojí babičky. Krásný a uvěřitelný příběh, který se odehrává v krásné přírodě Alp, a který podle mě musí zaujmout každého. Taky bych chtěla bydlet v té krásné přírodě v Alpách. Je to nádherný příběh s krásným a šťastným koncem.

Angelika_SNS
10. května

Příjemné čtení pro děti.


PetiJelinkova
23. dubna

Jedná z mých oblíbených knih z dětství. Navíc má krásné ilustrace.

chrudas
10. dubna

Krásná kniha pro děti.

jana0724
24. března

Zpátky do dětství s touto krásnou knihou,která byla má první kniha. A opět nezklamala

kačuleee29
13. března

Příběh malé holčičky Heidi zná snad každý. Z televize, z knížek… Příběh se ale, podle mě, v každém vydání mění. Já znám Heidi ze seriálu, který dávali kdysi na Déčku ;)… A nedávno jsem si příběh přečetla v angličtině, čímž jsem si připomněla své hezké dětství, kdy jsem to milovala. Prostě krásný příběh holčiny, která nejradši ze všeho pase ovečky (teda doufám že to byly ovečky :D). Doporučuji!!!

K.Katynska
06. března

Kniha mého dětství. Nemám co dodat, prostě úchvatná. Něžná, poučná, dojemná. Číst ji je jako pohlazení po duši.

Anavi8912
28. února

Kouzelný příběh malé holčičky, která přišla o oba rodiče. Nejprve jí vychovávala teta, ale později žila se svým dědečkem vysoko v horách. Krásně popsaná příroda úplně láká k návštěvě švýcarských alpských kopců. Milé připomenutí mého dětství, kdy jsem tuto knížku četla poprvé.

1 ...