Nevěsta na inzerát

Nevěsta na inzerát https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136255/nevesta-na-inzerat-pT8-136255.jpg 4 39 6

Hawk's Way Family série

Milovala ho již od dívčích let. Když se nyní Zach rozhodne oženit, Rebeka ho chce i přesto, že jí ve své zoufalé touze po dětech dává tvrdou podmínku. Jestli jeho žena do roka od svatby neotěhotní, rozvedou se…

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Disobedient Bride , 1995

georginaa
27.11.2021 3 z 5

Příběh plné lásky a porozumění, není nic v životě lepšího než mít chápajícího partnera a milované děti.

narisa
15.07.2021 4 z 5

Další příběh z této série, opět velice povedený. Zach se nezdál, ale byl skvělý. Rebeka byla úžasná. Autorka konec hodně zdramatizovala, ale i tak to bylo skvělé. Tato velká rodina fakt miluje děti. Skvělé čtení.

Alinois
13.03.2018 5 z 5

Čekala jsem, že nakonec budou mít společné dítě, ale rozuzlení příběhu mi vzalo dech.

havrmoni
12.07.2017 5 z 5

Moc pěkné. Komenty pode mnou to vystihli za mne.

moudivlacek
17.08.2016 4 z 5

Některé ženy mají opravdu velké srdce, Nad osudem Rebeky jsem brečela, ale na druhé straně to bylo štěstí pro některé jiné človíčky.

PomněnkaPrvní
18.01.2014

Jedná se o 8. díl ze série Hawk´s Way Family. Rebeka se stará o všechny zatoulané či zraněné zvířata i lidi a Zach s tím přes veškerou svou snahu a protesty nic nezmůže. A asi právě to pomůže Zachovi otevřít oči a zbavit se vzpomínek na zradu, která zatvrdila jeho srdce. Knížka se mi líbila moc.

harlekýnky

Joan Johnston