Harry Trottel a posel Talibánu

Harry Trottel a posel Talibánu

Harry Trottel se utká s opravdu nepříjemným sokem. Stačí vyslovit jeho jméno, aby se i velcí hrdinové začali chvět. To jméno zní: Usaláma bin Játrin vulgo Salám Vraždí. Usaláma je též autorem děsivého hesla: Nechceš-li být mrtvý, živ se jenom mrkví! Opět se vracíme do Neštovic, a tak se setkáme i se všemi ostatními postavičkami ze školy. Například oblíbený školní psycholog Gismo Freund nás oblaží svojí poezií... Prohnal jsem svou sestřenkou zánovní nůž se střenkou. Ostrý jako břitva. Teď ji čeká pitva. Dobře se bavte!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28518/harry-trottel-a-pose-28518.jpg 2.982

Harry Trottel (4.)

Humor, Pro děti a mládež
Vydáno:, CZ Books

MirijamFrankl
30.03.2016

Já to sice zatím nečetla,ale už ten název je příšerný-jak si někdo může dělat legraci z teroristů,kteří zakzují dívkám chodit do školy a dokonce kvůli tomu postřelili patnáctiletou školačku!
Já jsem hashtag withmalala,takže na toto nikdy ani nesáhnu.

Paganfairy
11.06.2014

Usaláma bin Játrin vulgo Salám Vraždí ... skvělá kniha, docela by mě zajímalo, kam autorka chodila na takové frky :D

Cyanine
29.06.2013

Je to sranda :D Nic víc nečekejte.

jakear
26.06.2013

Hranice trapnosti překročena - počtvrté.

maličká
29.01.2013

I když jsem velký fanoušek Harryho Pottera, tak jsem se u téhle knížky hodně nasmála a užila si ji

Lady_Ef
23.08.2012

Parádní, vtipná, ale bohužel na první díl nemá..

Kormorán
28.02.2011

Strašná prdel! To mi věřte.Harryho Pottera mám hodně rád,ale to mi nebránilo,abych si tuhle jeho parodii náramně užil.