Harry Trottel a posel Talibánu

Harry Trottel a posel Talibánu https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28518/bmid_harry-trottel-a-posel-talibanu-EXk-28518.jpg 3 101 9

Harry Trottel série

Harry Trottel se utká s opravdu nepříjemným sokem. Stačí vyslovit jeho jméno, aby se i velcí hrdinové začali chvět. To jméno zní: Usaláma bin Játrin vulgo Salám Vraždí. Usaláma je též autorem děsivého hesla: Nechceš-li být mrtvý, živ se jenom mrkví! Opět se vracíme do Neštovic, a tak se setkáme i se všemi ostatními postavičkami ze školy. Například oblíbený školní psycholog Gismo Freund nás oblaží svojí poezií... Prohnal jsem svou sestřenkou zánovní nůž se střenkou. Ostrý jako břitva. Teď ji čeká pitva. Dobře se bavte!... celý text

Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: , CZ Books

Janeyx21
Janeyx21
31.10.2021 3 z 5

Velmi nekorektní záležitost. Jak píšou už jiní přede mnou, dnes by jistě nikdo tuto knihu nevydal. Nečekejte žádné hluboké myšlenky ani kvalitní korektní humor. Účel je jasný - pobavit se a odpočinout od přemýšlení, a to přesně kniha splňuje.

mulderka
mulderka
24.01.2021 3 z 5

Ach, kde jsou ty poměrně nedávné časy, kdy ještě nezuřila politická korektnost. Takovéto fórky by už dnes neprošly ani náhodou :-( Občas jsem se mlátila smíchy. Jestli nejste moc cimprlich, sluníčkáři nebo nekompromisní potterovští fanatici, čtěte, než to vyřadí z knihoven ;-)

MirijamFrankl
MirijamFrankl
30.03.2016

Já to sice zatím nečetla,ale už ten název je příšerný-jak si někdo může dělat legraci z teroristů,kteří zakzují dívkám chodit do školy a dokonce kvůli tomu postřelili patnáctiletou školačku!
Já jsem hashtag withmalala,takže na toto nikdy ani nesáhnu.

Paganfairy
Paganfairy
11.06.2014 4 z 5

Usaláma bin Játrin vulgo Salám Vraždí ... skvělá kniha, docela by mě zajímalo, kam autorka chodila na takové frky :D

Cyanine
Cyanine
29.06.2013 4 z 5

Je to sranda :D Nic víc nečekejte.

jakear
jakear
26.06.2013

Hranice trapnosti překročena - počtvrté.

maličká
maličká
29.01.2013

I když jsem velký fanoušek Harryho Pottera, tak jsem se u téhle knížky hodně nasmála a užila si ji

Lady_Ef
Lady_Ef
23.08.2012 2 z 5

Parádní, vtipná, ale bohužel na první díl nemá..

Kormorán
Kormorán
28.02.2011 4 z 5

Strašná prdel! To mi věřte.Harryho Pottera mám hodně rád,ale to mi nebránilo,abych si tuhle jeho parodii náramně užil.

parodie

Kniha Harry Trottel a posel Talibánu je v