Harry Styles: Život a hudba

Harry Styles: Život a hudba https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510492/bmid_harry-styles-zivot-a-hudba-WQY-510492.jpg 4 10 4

Když se Harry v roce 2010 poprvé přihlásil do soutěže The X Factor, snil o tom, že se jednou stane sólovým zpěvákem. Cesta, na kterou nastoupil, byla ale spletitější, než si kdy dokázal představit. Jeho kariéra vedla od nejpopulárnější chlapecké kapely století One Direction přes filmové role až po zaplněné stadiony při sólových turné. Poznej do nejmenších detailů příběh talentovaného kluka, z něhož se stala světová megastar!... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Hudba a zpěv
Vydáno: , CPress

The Life and Music of Harry Styles

Ivka14
04.08.2023 4 z 5

Harry je můj nejoblíbenější zpěvák. Samozřejmě, že jsem si knihu musela přečíst. Je šílené, kolik toho dosáhl za celou svoji kariéru a vidět to všechno sepsané do knihy bylo pro mě překvapující. I když jsem 99% informací věděla.

read_withRenat
10.07.2023 5 z 5

Co k tomu říct, na knihu jsem byla vážně natěšená a nezklamala ani úplně nepřekvapila.
Pokud jste velký fanoušek Harryho jako já, tak vás ve knize moc informací nepřekvapí a fotky vás nadchnou.
Je to určitě krásná kniha do sbírky pro fanoušky.
Hodně mě potěšilo že v knize jsou zmínění kluci z @onedirection.

johi_murasova
18.06.2023 3 z 5

Na knihu jsem se strašně těšila, a jelikož jsem fanynka One Direction a Harryho, nemohla jsem si ji nepořídit. Fotky jsou nádherné a informace, celkově ta jeho cesta je velmi zajímavá, i když jsem většinu z nich věděla. Nicméně je to fajn kniha, kterou by měl mít v knihovně každý fanoušek.

Ronnie68
06.06.2023 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem... obsahuje hodně fotografií... je rozdělena na 8 kapitol (od X faktorů, přes 1D až k jeho sólové tvorbě)... za mě se mi četla skvěle a tohohle zpěváka už během kariéry v 1D jsem obdivovala ... a písně jeho solove tvorby se mi líbí též... takže jsem ráda, že jsem se k této knize dostala ...