Harry Styles: Zrodenie modernej hviezdy

Harry Styles: Zrodenie modernej hviezdy https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508362/bmid_harry-styles-zrodenie-modernej-hvie-TIq-508362.jpg 4 10 4

Výnimočný príbeh o umelcovi, ktorý mení nielen hudobný svet. Keď sa HARRY STYLES prvý raz zúčastnil konkurzu do súťaže X Factor v roku 2010, sníval len o tom, ako sa stane speváckou hviezdou. Odvtedy prerazil na popové hudobné priečky s One Direction, venoval sa sólovej hudobnej aj hereckej kariére. Nakoniec Harry získal medzinárodné uznanie a srdcia fanúšikov na celom svete. Táto kniha priblíži fenomén jedinečného muža a detailne preskúma jeho život a kariéru. Od začiatkov drzého a neznámeho tínedžera na televíznej obrazovke až po sebavedomého a všestranne talentovaného umelca, ktorý sa stal idolom dvadsiateho prvého storočia. Tento príbeh je o oceňovanom hudobníkovi, držiteľovi ceny Grammy, uznávanom hercovi a o módnej ikone, ktorá udáva súčasné trendy. Harry neprestáva prekračovať hranice – na obálku VOGUE si oblečie dámske šaty, aktívne prispieva na charitu či LGBTQ+ komunitu – a aj tak si dokáže udržať čaro osobnosti či pozitívny prístup k životu podľa motta Správaj sa k ľuďom láskavo (TPWK = Treat People With Kindness). V knihe sa nachádza bohatý obrazový materiál, ktorý čitateľom umožní nahliadnuť do zákulisia pozoruhodného života HARRYHO STYLESA.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Hudba a zpěv
Vydáno: , Ikar (SK)

The Life and Music of Harry Styles

Ivka14
04.08.2023 4 z 5

Harry je můj nejoblíbenější zpěvák. Samozřejmě, že jsem si knihu musela přečíst. Je šílené, kolik toho dosáhl za celou svoji kariéru a vidět to všechno sepsané do knihy bylo pro mě překvapující. I když jsem 99% informací věděla.

read_withRenat
10.07.2023 5 z 5

Co k tomu říct, na knihu jsem byla vážně natěšená a nezklamala ani úplně nepřekvapila.
Pokud jste velký fanoušek Harryho jako já, tak vás ve knize moc informací nepřekvapí a fotky vás nadchnou.
Je to určitě krásná kniha do sbírky pro fanoušky.
Hodně mě potěšilo že v knize jsou zmínění kluci z @onedirection.

johi_murasova
18.06.2023 3 z 5

Na knihu jsem se strašně těšila, a jelikož jsem fanynka One Direction a Harryho, nemohla jsem si ji nepořídit. Fotky jsou nádherné a informace, celkově ta jeho cesta je velmi zajímavá, i když jsem většinu z nich věděla. Nicméně je to fajn kniha, kterou by měl mít v knihovně každý fanoušek.

Ronnie68
06.06.2023 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem... obsahuje hodně fotografií... je rozdělena na 8 kapitol (od X faktorů, přes 1D až k jeho sólové tvorbě)... za mě se mi četla skvěle a tohohle zpěváka už během kariéry v 1D jsem obdivovala ... a písně jeho solove tvorby se mi líbí též... takže jsem ráda, že jsem se k této knize dostala ...

2020  100%Billie Eilish: Nepostradatelná kniha pro fanoušky
2015  84%5 Seconds of Summer: kompletní fanouškovský průvodce