Hanko, zachraň štěně!

Hanko, zachraň štěně! https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433261/bmid_hanko-zachran-stene-lUp-433261.jpg 4 26 9

Příběh pro holky o překonávání sebe samé a o tom, že strach ze zvířat se může proměnit v lásku k nim. Hance je třináct a psy si raději vždycky držela od těla. Jenže pokud chce zapůsobit na Patrika, který chodí pomáhat do psího útulku, bude muset svůj strach překonat. A tak sebere veškerou odvahu a přihlásí se také jako dobrovolnice. Od kotců se drží raději dál a zpočátku jí tato taktika celkem prochází. Jednou ale zůstane v útulku úplně sama a bude muset zachránit nejen malé štěně, ale i zraněného zuřivého vlčáka… Příběh pro holky o překonávání sebe sama a o tom, že strach ze zvířat se může proměnit v lásku k nim.... celý text

simca9342
předevčírem 5 z 5

Přečteno před lety.
Krásný příběh pro milovníky psů, ale i ty ,co se jich bojí .

Příběh o tom, že každý máme z něčeho strach , ale vždycky se najde způsob jak překonat sebe samu a postavit se mu. To má za úkol Hanka, která by chtěla udělat dojem na jednoho kluka . Patrik ale pracuje ve psím útulku. Hanka se hodně bojí psů, ale kamarádka a personál útulku ji už poradí. Co k tomu dodat? Jako bych v té knize četla o sobě. Doslova .

editadlabajova
19.04.2023 5 z 5

Kniha je o třináctileté Hance, která překonává svůj strach ze psů. Vše začalo tak, když se jí začal líbit kluk Patrik, na kterého chtěla udělat dojem. Od kamarádky zjistila, že chodí pomáhat do psího útulku a tak neváhala a přihlásila se taky. Od kotců si vždy raději držela odstup, ale jednou, když byla v útulku úplně sama se psem, který byl zraněný, věděla že se musí překonat a zakročit. Patrik o ní sice zájem neprojevil, ale za to získala celoživotní lásku ke psům. Kniha se mi velice dobře četla. Byla skvěle napsaná. Příběh byl velmi napínavý a nikdy vás nenechal spát. Ten konec jsem opravdu nečekala, ale jsem ráda, že to tak dopadlo. Knihu bych určitě doporučila náctiletým holkám, které milují psy.

Jaehyun
30.10.2022

Pěkná knížka pro náctileté o překonání sebe sama a lásce ke zvířatům.

Knihomolka506
15.08.2022 5 z 5

Strach ze psů lze překonat . Čtěte :)

KatyM.
13.03.2021 5 z 5

Dceři se kniha moc líbila.

Barabora
20.02.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha byla dobrá, už proto, protože sama si pejska přeju.
(SPOILER) Ale byla jsem zklamaná, že Hanka odmítla Patrika. Takový hezký pár by to byl.
Proto 4*.

6833
13.02.2021 5 z 5

Moc pěkná dívčí kniha. Knihu jsem četla kvůli obálce a tématu týkající se pejsků a přečetla jsem ji za pár hodin. Fakt se mi to líbilo, možná protože jsem v tom viděla samu sebe před 10 lety, kdy jsem si taky strašně moc přála psa (to se mi splnilo až teď). Kniha je moc pěkně napsaná a délka je akorát. Není zbytečně dlouhá. Fakt doporučuji přečíst.

radus
29.07.2020 4 z 5

Za mě pěkný, jednoduchý příběh pro -náctileté dívky, které mají rády pejsky. Tady mohou i pochopit, že kluk, který se jim líbí, nemusí být zrovna ideál...

Žirka
28.03.2020 3 z 5

Náctilété holky pobaví, zvlášť pokud mají rády zvířata...zkrátka docela solidně vystavěný dívčí příběh.

psi pro dívky

2020  85%Hanko, zachraň štěně!
2019  94%Terezka a ušáček
2018  80%Škola, základ malérů
2021  87%Zuzka a ztracené kotě
2019  84%Zatoulané štěně

Kniha Hanko, zachraň štěně! je v