Zatoulané štěně

Zatoulané štěně https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419461/bmid_zatoulane-stene-0e0-419461.jpg 4 5 2

To je paráda, mít babičku na vesnici! Trošku bojácný Ondra se o prázdninách seznámí s Vojtou, svým prvním opravdovým kamarádem. Zažijí spolu velká dobrodružství a opravdové výpravy. Ondra se postupně stává samostatnějším a odvážnějším a navíc dostane i vytoužené štěně! Zdá se, že úžasné prázdniny u babičky nemůže nic pokazit. Jednoho dne se ale chlupatý mazlík ztratí a Ondra musí pro jeho záchranu překonat svůj největší strach – strach z lesa. Najde dostatek odvahy i při riskantní záchraně štěňátka?... celý text

ladyfromskye
15.04.2022 4 z 5

Příběh se opravdu moc a moc povedl, podepisuji se pod komentář DariDerek. Jen tedy za mě byly velkým zklamáním ilustrace. Ty tedy mým šálkem čaje nejsou, což mě moc mrzí.

DariDerek
20.11.2019 4 z 5

Pokud hledáte pro své děti nebo sourozence knihu, která bude prosta od všech kouzelníků, víl a chcete naopak obyčejné chlapce, kteří zažívají neobyčejné dobrodružství, tak Zatoulané štěně bude správná volba.

Kniha Zatoulané štěně je v