Haló, haló, paní Kočko!

Haló, haló, paní Kočko! https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391481/bmid_halo-halo-pani-kocko-U15-391481.png 4 21 7

Obrázková kniha o myších brášcích obsahuje vše, co má dětská knížka pro nejmenší čtenáře mít: bláznivé a mistrovsky úchvatné ilustrace, rošťáctví, humor, jednoduchý příběh plný napětí, chytlavou říkanku a poselství o hodnotě spolupráce a přátelství, které překonaná všechny nesnáze. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších dětských obrázkových knih na Slovensku. Kniha získala Zlaté jablko na BIB 2005 a byla přeložená do angličtiny, němčiny a korejštiny. Pro nejmenší děti může být tato kniha prvním setkáním se světem opravdového výtvarného díla. Mnohé slovenské mateřské školy si knihu zvolily při vysvětlování hodnoty přátelství. Určeno především pro děti ve věku 3–8 let.... celý text

Vera Silent
18.07.2023 4 z 5

Tak me jako dospelou to teda zrovna neuchvatilo. Ilustrovane mysi jsou hezke, kocka je celkem skareda a ten jezek teda taky vyzaduje dost fantazie. ALE diteti se kniha moc libi. Mysi porad nekam zdrhaj a rvou u toho, ma to kriklave barvy...takze hodnotim za syna, ze kniha mela uspech. A to je to hlavni - jinou tematicky hodnotnejsi knihu mi hned hodil o zed, takze vi, co chce.

capricornus
23.08.2021 3 z 5

Provokatéři Tim a Pim a zlá Kočka. Pohádkový příběh o přátelství, ale ježek ovoce nejí, tunely nekope. Ilustrace krásné.

Purple17
17.04.2020

Velká obrázková knížka o dvou myšácích, co tahají kočku za ocásek. Je jasné, že ta z toho nebude ani trochu nadšená. Taková jednohubka pro zkrácení dlouhé chvilky.

Litocha
30.01.2020 3 z 5

Ilustrace jsou krásné, body dolů za neoriginální, a navíc i fakticky zavádějící (Mohli by už, prosím, vzít všichni na vědomí, že ježci až na výjimečné případy opravdu NEJÍ ovoce? A tunely v zemi taky nehrabou, řekla bych.) příběh. Synovi se ale knížka líbila.
(A ta reklamní anotace tady je teda dost úlet. Když už knížku vysvětlující přátelství, tak raději Jeden za všechny, všichni za jednoho.)

aydam
02.01.2020 1 z 5

Nic moc. Kdyby myšáci neprovokovali, nemusela je chtít Kočka potrestat. Ani ilustrace se mi nelíbí.

bibi.r
02.12.2019 3 z 5

Milý a vtipný (a i trošku napínavý) příběh o přátelství a pomoci.

rysavas
12.12.2018

Musím se přiznat, že jsem byla zvědavá na chválou opěvovanou knížku .....a ....prostě už jsem dospělá.... nakonec ji nemůžu hodnotit hvězdičkami....to náleží dětem.... jen si tak říkám, jestli ty moje srdcovky z dětských let by teď u mě dopadly stejně....doufám, že ne, protože knížky mého dětství byly, jsou a budou navždycky nedílnou součástí toho, proč mě knížky navždy polapily :)

pro děti myši pro děti od 3 let příběhy pro děti

Ľuboslav Paľo
slovenská, 1968
2018  70%Haló, haló, paní Kočko!
2005  75%1 + 1 = 2
2009  0%Zlata reťaz boha Sobeka