1 + 1 = 2

1 + 1 = 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96342/1-1-2-96342.jpg 4 12 5

Gogo má narozeniny. Kolik přátel přijde na jeho oslavu? Tygr, klokan, pan nosorožec s paní nosorožcovou, krokodýl, slon, myška a možná i mnoho dalších… Kolik kousků dortu má Gogo nakrájet? Pojď si vesele započítat se zvířátky! (www.thovtknihy.net)

Jorja
předevčírem 5 z 5

První kniha pro malé děti,kde si na základě jednoduchého příběhu osvojí sčítání a odčítání se správnými matematickými znaménky. U nás je jí čtyřletý syn nadšený. Pro malé zájemce o počítání ideální.

Luciluc
26.12.2022 5 z 5

Knížka čtená dceři. Početní úloha v příběhu, sčítání a odečítání do deseti. Opičák Gogo slaví narozeniny a postupně k němu na oslavu přichází/odchází zvířecí kamarádi. Knížku jsme si půjčily v knihovně na doporučení paní knihovnice a četly/počítaly několikrát, protože dceru, která má "číselné období" moc baví :-) Ilustrace jsou zajímavé. Celkově podařené, doporučuji pro děti, které baví počítání.

Litocha
14.10.2020 3 z 5

Vzhledově krásná (ilustrace se mi opravdu líbily), ale „příběh“ je vlastně jen do slov oděná početní úloha.

Taťka Hraboš
21.01.2016 4 z 5

Taková didaktická pomůcka s hezkými ilustracemi. Dětem se líbila.

bibi.r
04.03.2014 4 z 5

Moc pěkný příběh pro malé děti.
Ilustrace jsou originální a mají svůj půvab.

Ľuboslav Paľo
slovenská, 1968
2018  70%Haló, haló, paní Kočko!
2005  75%1 + 1 = 2
2009  0%Zlata reťaz boha Sobeka