Zoidée, dívka z planety Bardžá

Kniha popisuje události v době prvních kontaktů Země s Galaktickým společenstvím, známých jako konec Třetí éry. Sága Galaktického společenství má celkem devět knih, tato je první. Kniha není určena pro barbary. Jste-li barbarem, odložte knihu zpátky na pult. Jste-li příliš citově založený, odložte ji rovněž. Dvě zničené hvězdné lodě a zkáza světa Rhyinkáa nejsou nic pro vás. Pro historiky Galaktického Společenství je tato kniha naopak povinným materiálem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8691/zoidee-divka-z-planety-bardza-8691.jpg 4.513

Kniha Zoidée, dívka z planety Bardžá

ludek7426
16.11.2020

Román jako ze zlatého věku sci fi.Příběh a vlastně celý vesmír stvořený autorem se na první pohled zdá naivní a jakoby z jiné doby.Z doby ne tak uspěchané jako ta naše,kde nemá místo násilí,války a všechny špatnosti světa.Kde je slušnost a dobré svědomí cennější než peníze a moc.
Z na mně knihy dýchá atmosféra příběhů Julese Verna a také bratrů Strugackých.Ti také ve svém světě XXII.století stvořili vesmír,možná trochu naivní a nereálný,ale přesto vesmír ve kterém byste chtěli žít.
Celkově moc příjemné počtení,a další díly si rozhodně nenechám ujít.

SiuxBeast
28.06.2017

Příjemná sci-fi bez velkých krváren a podobně. Četlo se mi to velice lehce :)