Grázlik Gabo

Grázlik Gabo https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101143/bmid_grazlik-gabo-Wdx-101143.jpg 4 9 4

Grázlik Gabo série

Autorka Francesca Simon rozpráva štyri krátke príbehy o Gabových roztomilých výmysloch. Dozvieme sa, aké ťažké je chodiť do tanečného krúžku proti svojej vôli, ako dopadne súťaž o najodpornejšiu brečku, stanovačka s rodičmi vo Francúzsku, a prečo je niekedy celkom zábavné byť poslušný. Okrem Gaba sa zoznámite s jeho panovačnou spolužiačkou Náladovou Naďou, vždy dokonalým a poslušným bratom Vzorným Vilkom a inými deťmi zo susedstva, ktoré sú obeťami Gabových malých zlomyseľností.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Horrid Henry , 1994

Karcoolka2210
30.09.2021 3 z 5

Príbehy Grázlika Gaba su celkom vtipné, častokrát zobrazujú rôzne deti dnešnej doby, čo je niekedy zasa dosť smutné, ale celkovo mi v nich niečo chýba. Celkom mi nesedí prístup jeho a Vilkových rodičov k správaniu svojich detí a to ako sa s nimi rozprávajú. Asi túto knihu vnímam z pohľadu učiteľky, čo všetko treba naprávať v správaní detí aj rodičov :D Ale deťom sa kniha veľmi páčila :)

klobasa0072
01.01.2019 5 z 5

Tato kniha sa mi velmi paci Paci sa mi koli tomu lebo som sa pri tejto knihe nasmial az az odporucam 5 hviezdiciek

wiix
20.03.2018 3 z 5

Nemyslím, že táto kniha je pre deti vhodná svojou myšlienkou a pointou. Isteže je pre ne zaujímavá, keďže Gabo robí zlobu a zábavu, no nemá v sebe nič naviac.

prestiggio
27.02.2018 4 z 5

Tuto seriu si so synom urcite precitame. Hlavne preto ze sa vola rovnako ako hlavny hrdina a mozeme si vysvetli ako sa ma alebo nema spravat. A konecne som nasla knihu kde sa jedna postava vola rovnako ako ja. A ze som s tym mala naozaj problem.