Přitažlivost 4

Přitažlivost 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60796/gravitation-pritazlivost-60796.jpg 4 48 3

Gravitation série

První singl! Bad Luck úspěšně stoupá v žebříčcích hitparád, ale Taki Aizawa, lídr konkurenční skupiny ASK, se s tím nehodlá smířit. Zjišťuje, že Šuiči je Eiriho milencem, a hodlá ho vydírat! A aby toho nebylo málo, Eiri náhle posílá Šuičiho k vodě! Jak se s tím vším asi vyrovná?

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zoner Press

Gravitation - volume 4

-Endy-
01.10.2016 5 z 5

Nejlepší díl so far - obsahuje velmi silné momenty, a to ne vždy v kladném slova smyslu...jdeme dál, hlouběji a naše představivost zažívá perné chvilky stejně jako postavy.

martinstefko
26.08.2015 3 z 5

"Gravitation: Přitažlivost 4" je pro mě zatím nejlepším dílem série, a to právě hlavně proto, že se autorka odvážila jít dál, odvážila se překročit určitou hranici a udělat příběh zajímavějším drsnějším, živějším. Nepodařilo se jí to celkově, nepodařilo se ji naprosto změnit vyznění série, ale o to přece ani nešlo. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/05/915-gravitation-pritazlivost-4-60.html

Yuna97
09.07.2012 4 z 5

Tenhle a ještě druhý díl Gravitaion mám asi nejraději. Je sice pravda, že to, co Taki (nepřímo) udělal, bylo hrozné, ale co mě nadchlo, byla reakce Yukiho na Takiho počin. Bylo to tak pěkné :)