Pššt

Pššt https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426934/mid_psst-cIk-426934.jpg 4 134 46

Grace Allendale série

1. díl

Když byl George Steele zavražděn, naskytla se Grace Allendalové příležitost vrátit se do rodného města, odkud s matkou před více než 20 lety za dramatických okolností utekly. Grace ví, že její návrat není vítaný, a tím méně, když je členkou policejního sboru. Rodina Steelova je ve Stoke známá svými nekalými praktikami a násilím, standardními prostředky k dosažení cíle. Dojde k první vraždě a Grace je povolána k vyšetřování případu, který ji zavede nebezpečně blízko vlivu rodiny Steelovy. Když Grace najde první anonymní balíček, je jí jasné, že hra začala a že stojí tváří v tvář nejen důmyslnému vrahovi, ale také své minulosti. S počtem přibývajících vražd Grace pochopí, že pokud chce případ Wedgwood vyřešit, je načase odkrýt všechny karty, ať to stojí cokoliv.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Katto

Hush Hush , 2018

Ivulka432
20.01.2020 5 z 5

Po dlouhé době vyšetřovatelka, která ani nepije alkohol či jiné návykové látky, Grace je prostě super! PŠŠT je moc pěkná detektivka - doporučuji a těším se na další pokračování s Grace v hlavní roli.

GrouLE
18.01.2020 5 z 5

Skvělý detektivní příběh, kniha se četla jedna báseň.

Marta_P
16.01.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem! Grace mi byla od začátku sympatická a propojenost příběhu mě mile překvapila. Líbilo se mi, že kniha neměla žádná hluchá místa, ani zbytečně zdlouhavé popisy. Za mě velmi slibně vypadající nová série.

Pípasek
05.01.2020 5 z 5

Pod nicneříkajícím názvem, super kniha. Chytí Vás to od první stránky až do samého konce

evonra
02.01.2020 5 z 5

Vskutku skvělý kousek, jsem nadšená!
A i když je to startovní díl další krimi série (ve které řádí sympatická vyšetřovatelka), což by v té záplavě mohlo působit už poněkud monotónně, moc mě to bavilo.
Autorku neznám, ale budu bedlivě sledovat a doufat, že u nás její tvorba bude vycházet!

Luci_T
18.12.2019 5 z 5

Skvělá kniha se zajímavou zápletkou. Měla jsem ji přečtenou během pár dní. V závěru jsem byla překvapená, že je vše jinak - až mi z toho bylo smutno, jak se dokáží lidé k sobě chovat. Kniha mi sedla a osobní příběh vyšetřovatelky také - není to žádná super hrdinka, spíš naopak. Velmi slibný začátek nové série, já byla spokojená :)

Autorovy knížky

2019  81%Pššt