Gossip Girl: Ty víš, že mě miluješ

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukromých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta. Nadešel čas začít vyplňovat přihlášky na vysokou školu… Nepřihlásit se na vysokou školu je varianta, která pro nás nepřipadá v úvahu ani v nouzi nejvyšší. Vždyť nechodit tam by byla ta nejhorší potupa, jakou kdy může někdo z nás zažít. Znám tady pár holek, které jsou ochotné jít přes mrtvoly. Žádný tlak a stres pro ně není nepřekonatelný. Koneckonců, kdo z nás by chtěl nastoupit na vysokou jako panna? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23720/gossip-girl-ty-vis-ze-me-milujes-23720.jpg 3.7118
Série:

Gossip Girl 2.


Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , BB art
Originální název:

You Know You Love Me, 2002


více info...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Gossip Girl: Ty víš, že mě miluješ

KáťaM.
15. května

První díl se mi moc líbil, takže když vyšel další díl audioknihy opět namluvený úžasnou Viktorií Taberyovou, neváhala jsem ani chvíli, opět super oddychovka, druhý díl se mi dokonce líbil víc než první, je trošku víc akčnější,super útěk od reality.

marrie5227
07. května

Jako fanoušek seriálového zpracování jsem opět byla poměrně zmatená, protože spousta postav je zde popsána jinak, než vlastně vypadá v seriálu. Mezi prvním a druhým dílem jsem si dala asi roční mezeru, ale pořád jde o stále stejnou, příjemnou oddechovku nejen pro teenagery.
Těším se na další díly a moc mě baví, že každá kniha obsahuje jen určitou hlavní událost, od které se odpichuje celý děj s postranními odchylkami.


Nicolka77
18.01.2019

musim rict ze ani Druhý díl Super Drbny opět nezklamal, parádní oddychove čtení nad lidmi s Uper West Side a Uper East Side. Jediný co mi v knize chybělo byl Chuck Bass, který byl v seriálu víc než v knižní podobě. Ale za to tam byl velký důraz na postavy, ktere si ani ze seriálu nějak nevybavuji.

Hašlerka
13.01.2014

skvělá kniha :)

xNelly
20.10.2013

prostě oddechovka,ale seriál mám pořád radši

Bet
29.01.2013

Kniha se mi líbila jako všechny ze série.

Charmedka
08.07.2012

Všechny knihy ze série mám ráda,tahle je ale nejhorší. Neustále se opakující vulgarity podle mě mohly být vynechány.

Adulina12
26.12.2011

tak jako komentátorka před tím to byla z celé edice moje 1. kniha a stejně jako ona sem z ní byla uplně paf.... ale nejsem si jistá, jestli to bylo kvalitou knihy nebo právě tím že byla 1. protože další kniha, kterou sem z edice četla už mě tak extra nepřipadala, ale i tak to bylo něco.. jinak naprosto souhlasim s KeFy.. :)

1