Ty víš, že mě miluješ

Ty víš, že mě miluješ https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23720/gossip-girl-ty-vis-ze-me-milujes-23720.jpg 4 123 9

Gossip Girl série

Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukromých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta. Nadešel čas začít vyplňovat přihlášky na vysokou školu… Nepřihlásit se na vysokou školu je varianta, která pro nás nepřipadá v úvahu ani v nouzi nejvyšší. Vždyť nechodit tam by byla ta nejhorší potupa, jakou kdy může někdo z nás zažít. Znám tady pár holek, které jsou ochotné jít přes mrtvoly. Žádný tlak a stres pro ně není nepřekonatelný. Koneckonců, kdo z nás by chtěl nastoupit na vysokou jako panna?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

You Know You Love Me , 2002

KáťaM.
15.05.2022 4 z 5

První díl se mi moc líbil, takže když vyšel další díl audioknihy opět namluvený úžasnou Viktorií Taberyovou, neváhala jsem ani chvíli, opět super oddychovka, druhý díl se mi dokonce líbil víc než první, je trošku víc akčnější,super útěk od reality.

marrie5227
07.05.2022 4 z 5

Jako fanoušek seriálového zpracování jsem opět byla poměrně zmatená, protože spousta postav je zde popsána jinak, než vlastně vypadá v seriálu. Mezi prvním a druhým dílem jsem si dala asi roční mezeru, ale pořád jde o stále stejnou, příjemnou oddechovku nejen pro teenagery.
Těším se na další díly a moc mě baví, že každá kniha obsahuje jen určitou hlavní událost, od které se odpichuje celý děj s postranními odchylkami.

Nicolka77
18.01.2019 5 z 5

musim rict ze ani Druhý díl Super Drbny opět nezklamal, parádní oddychove čtení nad lidmi s Uper West Side a Uper East Side. Jediný co mi v knize chybělo byl Chuck Bass, který byl v seriálu víc než v knižní podobě. Ale za to tam byl velký důraz na postavy, ktere si ani ze seriálu nějak nevybavuji.

Hašlerka
13.01.2014

skvělá kniha :)

xNelly
20.10.2013 2 z 5

prostě oddechovka,ale seriál mám pořád radši

Bet
29.01.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila jako všechny ze série.

Charmedka
08.07.2012 4 z 5

Všechny knihy ze série mám ráda,tahle je ale nejhorší. Neustále se opakující vulgarity podle mě mohly být vynechány.

Adulina12
26.12.2011 5 z 5

tak jako komentátorka před tím to byla z celé edice moje 1. kniha a stejně jako ona sem z ní byla uplně paf.... ale nejsem si jistá, jestli to bylo kvalitou knihy nebo právě tím že byla 1. protože další kniha, kterou sem z edice četla už mě tak extra nepřipadala, ale i tak to bylo něco.. jinak naprosto souhlasim s KeFy.. :)

KeFy
12.08.2011

tuhle knížku jsem četla z celé edice Gossip Girl jako první... naprosto mě fascinovala... dostat se mezi smetánku z Upper East Side je překvapivě parádní, svět ke kterému se jen tak nedostanu... a nápad se Super drbnou je fantastický...

Cecily von Ziegesar
americká, 1970
2006  70%Líbej mě
2006  73%Ty víš, že mě miluješ
2011  80%Kdo jiný než ty
2006  73%Nechci víc než všechno
2007  77%Chci jedině tebe

Kniha Ty víš, že mě miluješ je v