Gossip Girl: Nechci víc než všechno

Vítejte v New York City ve čtvrti jménem Upper East Side Já a moji kamarádi tady bydlíme v nepopsatelně báječných bytech a městských vilách, chodíme do těch nejlepších z výběrových škol a pomalu dojídáme sladké ovoce, které nám ještě tohle vyhlášené město může nabídnout. Podívejte se s námi do otřesného světa Gossip Girl – pojďte se na nás podívat, jak se učíme být žárliví a zrádní. Své podlé plány vymýšlíme a uvádíme v život jedině na nejdivočejších večírcích v nejlepších klubech. …S a B se snad rozhodly zakopat válečnou sekeru. Ale bude to ještě chtít čas. Víte, myslím si, že se přece nemůžete dlouho zlobit na někoho, s kým jste si na základce napouštěli vanu. Nebo se pletu? Už se ale nemůžu dočkat, co spolu teď, když jsou zase spolu, budou provádět za podlosti...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/23723/gossip-girl-nechci-vic-nez-vsechno-23723.jpg 3.781

Gossip Girl 3.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, BB art

All I Want Is Everything, 2003

Kniha Gossip Girl: Nechci víc než všechno

Nicolka77

Já  už musím dát o hvezdicku min než u predchozich sílu, knížka se četla dobře. Ale prostě mi tam zase chyběl Chuck Bass. V seriálu byl prakticky pořád, kdežto v knížce prakticky vůbec. Mrzí mě to. Jinak knížka skvělá:).

Tercik4163
09.07.2014

Ke knížce jsem přišla čirou náhodou, neměla jsem nic na čtení a tak mi kamarádka jednu svoji knížku vybrala. A byla to zrovna tahle. Od knížky jsem toho moc nečekala a to i proto, že jsem nečetla předchozí díly jen tenhle. Ale kupodivu mě velmi mile překvapila. Knížku jsem přečetla asi za 3 dny. Nejprve jsem se do ní sice musela ,,dostat ", ale poté jsem už hltala stránky jako bonbóny. Mě přišla psaná jako typický seriál, prostě několik příběhů v jedné knížce. Ne že by to byla nějaká chyba, jen se mi stávalo, že jsem měla chuť přeskočit stránku jen proto, že jsem chtěla vědět pokračování příběhu jiné osoby. Takže knížka je to pěkná, ale seriál je prostě seriál.

Hašlerka
11.12.2013

Myslím že ten kdo sám nevím co od života chce tak se mu kniha líbit bude ;)

SaDiablo
24.02.2013

Co můžu říct... Byla jsem v pubertě, sledovala seriál a strašně mě zajímala předloha. Asi po třech knihách jsem zjistila, že seriál mi postačí.

Posli
03.02.2013

V tomto díle se toho zas až tolik nestalo. Nejvíc mě bavily části s Blair a Serenou. Líbí se mi jak Super drbna popisuje dějí na Upper East Side. I když mě tento díl neohromil, nemůžu se dočkat až budu číst další díl.

Bet
29.01.2013

Velmi povedené, moc se mi líbilo.