Genocida

Jejich královna je mrtvá a život v hnízdě nabírá jiný směr. Na planetě připravené o jedinou vůdčí sílu dochází k rozkolu: dvě rasy vetřelců, kdysi spojované jedinou všemocnou matkou, nyní rozdělily své síly v ničivé válce plné prolévané kyseliny. Na Zemi, jednu generaci po vyhubení vetřelců a obnovení normálního života, se zatím sjíždějí atleti z celého světa na Hry dobré vůle. Někteří však přicházejí s novým nebezpečným pomocníkem: drogou zvanou Oheň, destilovanou přímo z esence tělesné chemie vetřelců. Armáda ji chce. Prahne po ní i farmaceutický magnát Daniel Grant. A jediné, kde lze tuto nenahraditelnou surovinu nalézt, je svět zmítaný holocaustem vetřelců…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26634/vetrelci-genocida-26634.jpg 427
Série:

Vetřelci (4.)

Originální název:

Genocide (1993)

Žánr:
Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Perseus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Terva
08.11.2015

Zjizvili tvář země - Zdevastovali lidskou populaci - A nyní je máme v krvi........... Není to tak explozivní, jako předešlé tři příběhy. Vlastně ani obálka není nějak moc výrazná a oranžová barva tomu vůbec nesedne. Tento příběh má však jednu zvláštní zápletku. Potkáme zde i druhou rasu Vetřelců červené barvy bojující proti druhé vetřelčí rase. Malá ochutnávka: Asi sto mil od původního hnízda se nacházelo další. Hnízdo, které se podle senzorů svým tvarem trochu lišilo od toho původního.

MildeZ
16.10.2014

Tak předchozí tři knížky věnující se vetřelčí tématice od zcela jiného autora nebyly vůbec špatné. A to samé se dá říci i o této knize. Oddechovka, která potěšila. Dávám plný počet ;-)