Gastrok paní Růžičkové

Gastrok paní Růžičkové https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467180/gastrok-pani-ruzickove71Sfot-8qR-.jpg 5 1 1

Kuchařka plná nejen kulinářských receptů a krásných fotografií, ale i inspirativních příběhů či návodů, jak si doma jednoduše vyrobit lahůdky do spíže nebo jak zpracovat úrodu ze zahrádky. Kniha je rozdělena do čtyř ročních období. Budete se moct inspirovat více než 100 autorkou ověřených receptů. Všechny fotky publikované v knize paní Růžičková sama nafotila. Závěrečnou kapitolu knihy tvoří pečivo. Podle autorky to domácí, s láskou vlastnoručně umíchané, upečené a připravené, chutná zkrátka nejlépe. Kombinace papíru a textilu tvoří jedinečný vzhled knihy. Na první pohled Vás zaujme dominantní vícebarevná ražba na titulní straně. Součástí knihy je i kolíček, který slouží jako pomocník pro zakládání stránek.... celý text

Žánr:
Kuchařky

Vydáno: , Ivana Růžičková
více info...

Přidat komentář

IvkaRuz
15.12.2021 5 z 5

Kuchařka plná nejen kulinářských receptů a krásných fotografií, ale i inspirativních příběhů či návodů, jak si doma jednoduše vyrobit lahůdky do spíže nebo jak zpracovat úrodu ze zahrádky.
Kniha je rozdělena do čtyř ročních období. Budete se moct inspirovat více než 100 autorkou ověřených receptů. Všechny fotky publikované v knize paní Růžičková sama nafotila. Závěrečnou kapitolu knihy tvoří pečivo. Podle autorky to domácí, s láskou vlastnoručně umíchané, upečené a připravené, chutná zkrátka nejlépe.

Kombinace papíru a textilu tvoří jedinečný vzhled knihy. Na první pohled Vás zaujme dominantní vícebarevná ražba na titulní straně. Součástí knihy je i kolíček, který slouží jako pomocník pro zakládání stránek.
Virtuální listování zde: https://youtu.be/rvL7d9Hhs4Y

Štítky knihy

kuchařky

Autorovy knížky

2020  100%Gastrok paní Růžičkové

Kniha Gastrok paní Růžičkové je v

Přečtených2x
Knihotéce1x
Chystám se číst1x