Gamora a Nebula: Sestry ve zbrani

Gamora a Nebula: Sestry ve zbrani https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501720/bmid_gamora-a-nebula-sestry-ve-zbrani-XYy-501720.jpg 4 14 2

Najdou k sobě dcery mocného Thanose cestu? Gamora míří na Torndune, kdysi živou planetu, kde se pod povrchem těží crowmikit, vzácný zdroj energie. Neví, kdo ji poslal, zná jen svůj úkol: získat srdce planety. Gamora však netuší, že má v patách svou sestru Nebulu.

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Gamora & Nebula: Sisters in Arms , 2021

Ronnie68
22.12.2023 4 z 5

Za mě super kniha ze světa Marvel, která je dobrodružná ... a konečný souboj mezi sestrami ... no díky němu je Nebula taková, jaká je ...

Lucík118
25.02.2023 5 z 5

Za mě se kniha povedla. Mám svět Marvel moc ráda a tohle byla možnost rozšířit si obzory.
Příběh sester, které mezi sebou bojují a přitom se snaží si důvěřovat je krásný. Je to psané z pohledu obou sester, tak je možné si představit, jak se která cítila a proč dělala, to co dělala.
Závěr jsem na jednu stranu čekala, ale i tak mě dokázal svým způsobem překvapit.
Kniha je psána čtivě, nemohla jsem ji skoro odložit. Za mě povedené a můžu jen doporučit. Především těm, kteří svět Marvel znají.

Mackenzi Lee
americká