Syn lovce vlků

Syn lovce vlků https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21203/syn-lovce-vlku-21203.jpg 4 66 6

Gallica série

Vypráví se, že v hrabství Tolsanne se jakýsi mladík vrhl doprostřed plamenů, aby z hořící hranice zachránil vlka. Jmenoval se Bohem a byl synem vrchního lovčího. Za čtyři roky je jeho rodina i s celou vsí vyvražděna tajemnými bojovníky. Bohem v hrůze prchá a v patách mu jdou neznámé krvelačné síly zla. Při svém útěku Gallikou se setká se Řemeslníky štěstí, jejichž podivuhodné bratrstvní mu přijde na pomoc. Zjistí, že se stal středem politických i náboženských zájmů. Musí se skrývat před králem Galliky, Kristovými milicemi a nakonec i před neznámým nepřítelem, který zná jeho původ. Tváří v tvář nebezpečí se Bohem snaží pochopit, proč je pronásledován; odhalí přitom nečekanou spřízněnost s Bájným stvořením, které se lidé snaží vyhubit. Tuší, že jeho osud se skrývá v tajemství vlků.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Plus

Louvetier , 2004

Marthas
01.10.2019

Opravdu to nebyl šálek mé kávy, proto jsem se nedostala za půlku knihy. Nedá se ale upřít, že autor, má vynikajícím způsobem vykreslené a uvěřitelné charaktery postav. Plusů by se jistě našlo více, ale nemám ráda knihy SPOILER: které zavání apokalipsou.

Kris@
06.08.2014 5 z 5

Moje oblíbená série. Četla jsem ji před pár lety a pamatuji si, že jsem si ji opravdu užila a doslova jsem hltala její atmosféru. (Mrzelo mě, že u nás v knihovně není i série Moira.)

Luciana007
06.08.2014 4 z 5

Podle mě i tato knížka má svůj půvab jen jsem zrovna četla knihu, kde bylo hodně překlepu, ale nevadilo mi to tak. Další díly byly už lepší jen třetí jsem nedočetla pro málo časů :)

Lucisatko
12.11.2011 4 z 5

Nebudu hodnotit která trilogie byla lepší. Autor má svůj styl a ten se mi líbí, vždy dokáže něčím překvapit...

Dallia
05.01.2011 5 z 5

Nemohu souhlasit s předchozím komentářem. Podle mého názoru byla trilogie Galica ještě lepší než Moira.

Lemonie
30.11.-0001 3 z 5

Z trilogie Moira jsem byla nadšená. Autor si ale nasadil moc vysokou laťku a touhle volně navazující sérií ji rozhodně nedokázal přeskočit..

Henri Loevenbruck
francouzská, 1972