Hlas Bájných stvoření

Hlas Bájných stvoření https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21204/bmid_gallica-hlas-bajnych-stvoreni-vq2-21204.jpg 4 58 2

Gallica série

Rok 1154: jsme stále na půdě legendární Francie, jejíž jméno zní Gallica... Bájná stvoření hynou. Chce-li Bohem dostát slibu, který dal jednorožci, musí rychle najít brány Sidu a Stvoření k nim zavést. S pomocí Chretiena z Troyes z knih zjistí, že se brány otvírají v noci o svátku Všech Svatých. Neví však, kde je hledat. Existují skutečně? V doprovodu svých přátel mladičké trubadúrky Vivienne, trpaslíka Mjollna, tovaryše Trinité La Rochella a lovčího Bastiana opouští Bohem dvůr Heleny Quiennské. Jeho nepřátelé však nezmizeli. Divoch opět shromáždil zbylé druidy a strašlivé Aišany, Gallica vstupuje do války s Brittií...... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Plus

La voix des brumes , 2004

EffyMerillis
08.11.2013 4 z 5

Oproti prvnímu dílu už tato kniha nebyla tak zajímavá, přes moje očekávání už mě tolik nebavila a do čtení jsem se ani tolik nezabrala, ale i přes to má kniha své. :)

Tygresa
28.08.2012 4 z 5

Nemůžu porovnávat obě série, jelikož autor dal svůj osobitý styl do obou. Druhý díl Galliky, byl velmi zajímavý a měl i rychlý spád. Abych pravdu řekla, trochu mě zklamalo to, že série se trochu prolínají, ale asi to nebylo naškodu. Poslední kapitoly byly asi nepropracovanější ze všech, takže se do nich lehce začtete. Už se moc těším, až přečtu poslední díl, i když je mi trochu jasné, jak to asi dopadne.

Francie bájní tvorové druidové

Henri Loevenbruck