Dům smrti

Dům smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316400/mid_dum-smrti-2dl-316400.jpg 4 340 91

Funebračka série

Lovkyně se mění v lovnou zvěř! Dvacet let prázdný hotel. Vražedkyně na útěku. Noční můra, která nebere konce. Při exhumaci na innsbruckém hřbitově najdou přítomní v rakvi dvě hlavy a čtyři nohy. Jde o vraždu. A jen jedna osoba přichází jako pachatelka v úvahu, funebračka Blumová, která tehdy mrtvé pochovala. Teď hledá útočiště na místě, kterému je lépe se vyhnout... Volné pokračování thrilleru Přítelkyně smrti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Totenhaus , 2015

Opca
24.08.2017 2 z 5

zbytečná kniha.

Sjaxie51
14.08.2017 1 z 5

Jedničku jsem nečetla a tak jsem do toho dortu co uvařil autor po vzoru pejska a kočičky spadla rovnýma nohama. A bylo tam Fšechno, i nejedna hlava, tedy ne z husy a další a další ....uf a jelikož nejsem vzteklý pes, tak jsem si to bolení z tého knihy nezasloužila. Od objímání dětí jsem měla unavené paže a předvídatelný děj mi připomínal české televizní seriály. Jednoduchý styl i jazyk vyprávění naštěstí zaručuje přečtení během několik hodin. Psychopatická mstitelka a vražednice Blumová přilakovaná narůžovo láskyplnými výlevy citů ke svým dětičkám mé sympatie bohužel nezískala. Jen vyvolala obavy ze všech vdov, které se v mém okolí vyskytují, doufám, že jsem jim slovem neublížila, ale na pozoru se mám i tak.

gad
08.08.2017 4 z 5

Jednička se mi líbila více. Přesto i v Domě smrti jsem čekal, jak vše dopadne. Celá kniha je více o vnitřních pocitech a myšlenkách Blumové.

SilvieSisinka
07.07.2017 5 z 5

Přečteno za dva dny.Napínavé čtení,velice bavilo jako první díl.Těším se na pokračování.

Svoja
04.07.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem

Ajuszka
03.07.2017 5 z 5

Zase super cteni.Kniha je dobre rozlozena coz prispiva k rychlejsimu cteni :) precteno za dva dny a tesim se na zaverecny dil

katka.oo
23.06.2017 2 z 5

Pro mě nuda, první díl super, ale tuhle knížku jsem těžko dočetla do konce, spíše ke konci už jen proletěla. Jak již bylo zmíněno v jiném hodnocení moc vzpomínek, první díl měl spád a byl čtivější. Takže ode mě jen 2*.

Lucina88
14.06.2017 3 z 5

První díl byl super. Mělo to u něj i skončit. Hrozně překombinované. Zklamalo.

dachi
07.06.2017 3 z 5

První díl byl mnohem lepší. Představitelka mi v tomto díle lezla velmi na nervy, příliš moc vzpomínek na první díl až to bylo nudné. Každopádně třetí díl si přečtu abych zjistila jak to vše dopadne.

Nefer
27.05.2017 3 z 5

opět za tři dny přečteno

fis.rena
15.05.2017 3 z 5

Přítelkyně smrti byla lepší,měla větší spád. Dům smrti je také dobrý,ale chvílemi jsem si říkala,že se Blumová zbláznila,když mnohdy jednala tak,jak jednala,přelétala v názorech na různé lidi tak rychle,že pak nic nepřekvapilo. Bylo to chvílemi zdlouhavé,hlavně opakováním se pasáží z dílu prvního. Pro ty,kteří čtou s větším odstupem a nepamatují si :D,je to jistě příjemné osvěžení děje,ale pro mě,ač to čtu s větším odstupem,to bylo rušivé a zbytečné.

salunka
13.05.2017 3 z 5

První díl funebračky byl prostě senzační, od druhého jsem ale čekala trochu víc. Nicméně i přesto měl děj spád. Knížku jsem přečetla hodně rychle. Proto dávám 3,5 hvězdy.

adikpav
30.04.2017 5 z 5

Jako super. Jen té Blumové nemůžu nějak přijít na chuť.

Kesssssi
31.03.2017 5 z 5

Předchozí díl se mi líbil o malinko více, ale i tento hodnotím velmi kladně. Napínavý děj a velmi mile mě překvapil otevřený konec, tím pádem se těším na pokračování. Blumová mě prostě baví.

MahulenaK
26.03.2017 3 z 5

První knížka ze série pro mne byla jako zjevení. V té druhé už jsem měla trochu problém s opakováním stejných úvah, a s tím, jak se po chvilkách měnil přístup Blumové k ostatním aktérům. V jedné vteřině jim bezmezně důvěřovala, ve druhé to byli nejhorší zločinci a naopak. A pak vztah k dětem. Chápu, že je to tady brané trochu s nadsázkou, ale už mi lezlo na nervy, jak o nich pořád přemýšlela a nebylo nic důležitějšího, přitom v podstatě dělala všechno pro to, aby jim i sobě zničila život. Nicméně, třetí díl si ujít nenechám, přece jenom mě zajímá, co ještě Aichner vymyslel.

Nika_holo
14.03.2017 4 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem nutně musela mít druhý. Samotný průběh knihy super, zajímavá zápletka. Blumová nezklamala. Ale závěr knihy mi přišel poněkud otevřený, uspěchaný, nedotažený do konce.

Digi28
10.03.2017 5 z 5

druhy dil opět nezklamal. Bylo to napinave od začatku do konce.

JanaJane
28.02.2017 5 z 5

Opět velmi čtivé, strhující děj. Doufám, že se brzy dočkáme další knihy.

Princezna22
27.02.2017 5 z 5

Chci okamžitě další díl! Tento díl se mi líbil více než první i přes to,že se autor opakoval s předešlého dílů. Jsem zvědavá s čím autor přijde v dalším díle (už aby to bylo) ..
Knihu jsem přečetla rychle a musím říct, že za mě rozhodně pecka!! Styl psaní je poměrně již lepší než v prvním díle, ale nevadilo by mi kdy tam těch části kde jsou ty pomlcku, že se mluví bylo více aspoň bych se více v tom vyzvala. Ale dá se na to zvyknout. Prostě pecka!! Chci další díl!

Michaeles
12.02.2017 4 z 5

Kniha na jakou jsem se velice těšil. Když sem se po dočtení první knihy dozvěděl, že bude mít pokračování, řekl jsem si, že je to divné, když předchozí kniha neskončila otevřeným koncem. No musím ale říct, že Dům smrti byl o trošku horší než Přítelkyně a hlavně kvůli tomu, že se autor pořád odkazoval na předešlý díl, samá rekapitulace. To ale nemění nic na tom, že je to jeden z nejlepších thrillerů co jsem kdy četl. Napínavé až dokonce a určitě doporučuji přečíst každému komu se líbil předešlý díl.

Bernhard Aichner
rakouská, 1972