Dům smrti

Dům smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316400/mid_dum-smrti-2dl-316400.jpg 4 340 340

Funebračka série

Lovkyně se mění v lovnou zvěř! Dvacet let prázdný hotel. Vražedkyně na útěku. Noční můra, která nebere konce. Při exhumaci na innsbruckém hřbitově najdou přítomní v rakvi dvě hlavy a čtyři nohy. Jde o vraždu. A jen jedna osoba přichází jako pachatelka v úvahu, funebračka Blumová, která tehdy mrtvé pochovala. Teď hledá útočiště na místě, kterému je lépe se vyhnout... Volné pokračování thrilleru Přítelkyně smrti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Totenhaus , 2015

ivana1924
07.08.2019 3 z 5

Po prvním díle, trochu slabší, ale i tak čtivé.

janik6969
10.05.2019

po fantastickém prvním díle, trochu nudné čtení s občasným šokujícím prvkem. Chyběly mi dialogy, hodně myšlenek vracejících se k ději v prvním díle, a pořád dokola...

MichalHoráček
03.05.2019 3 z 5

Trochu slabší než první díl, ale zajímavé pokračování funebračky po dvou letech. Je tam ještě spousta otevřených otázek, které se snad vyjeví ve třetím díle.
Skutečně je důležité tuto sérii číst popořadě!

eliska2126
01.04.2019 5 z 5

Z této série jsem fakt nadšená a strašně moc mě mrzí, že o ní ví, tak málo lidí. Musím říct, že druhý díl byl o malilinkato slabší, než Přítelkyně smrti. Ale i tak je to napínavé čtení. Hodně mi vyhovuje styl, jakým je to napsané - krátké kapitoly a konverzace mezi postavami jsou psány v odrážkách. Přijde mi, že díky tomu se to čte rychle a má to spád. Dům smrti je plný překvapivých zvratů. Chvíli jsem si myslela, že to bude tak a tak a hned na další stránce mi to autor úplně celý předělal, takže jsem zas neměla tušení, co přijde. Takže už se fakt nemohu dočkat, až se pustím do třetího (a zároveň posledního) dílu Agonie smrti.

Alitairmir
19.03.2019 3 z 5

Příběh byl zajímavý, ale tak neuvěřitelně nesympatickou hlavní postavu snad ani nepamatuji. Blumová mi opravdu pila krev celou dobu a dokonale mi zkazila požitek z knihy :-D

vnimat_Krasu
12.03.2019 3 z 5

Ohne emoce.
Ale vlastně to moc neva, protože děj pádí dopředu jak na tobogánu a je těžký se od Funebračky odlepit. Aichnerův styl se pozná. Významný události umí nahustit do pár vět a čtenáře nezahlcuje blbostma. Jen tomu prostě chybí srdíčko. Srdíčko, díky nemuž byste si Dům smrti pamatovali i pozítří.

misowi84
24.02.2019 3 z 5

Druhý díl mi přišel slabší. Přesto mě pokračování Blumové bavilo.

Hanca91
12.02.2019 2 z 5

Připadá mi, jako bych knihu četla celou věčnost, až tak moc mě nebavila. U některých kapitol jsem měla tendence na stránkách jen očima vyhledávat důležitá slova a vůbec se nezačíst. Je to jediná kniha ze série "Funebračka", kterou jsem přečetla a už teď vím, že po dalších nesáhnu.

Petule.k93
12.02.2019 2 z 5

Ani druhý díl mě nijak nenadchl. Přečetla jsem půlku a pak po knížce nějakou chvilku nesáhla. Dočetla jsem ji až teď. A to proto abych zabila čas strávený ve vlaku :D

Míma25
08.02.2019 5 z 5

Těžko uvěřitelný, ale napínavý příběh. Knihy mě baví už od samého začátku. Hned jdu na třetí díl.

Termina
25.01.2019 3 z 5

Srdíčková :)

Janík511
11.12.2018

Četla jsem jen tento díl, styl zvláštní, dočetla jsem, ale kniha mě nijak dějově nenadchla. Dopředu člověk tušil, kdo za vším stojí. Hrdinka mi nebyla sympatická. Její myšlenkové pochody místy zvláštní. Jako oddychovka s málo stranami je dobrá, ale určitě nebudu číst první a poslední díl. Postačil mi tento. Hodnotím třemi hvězdičkami, nic výjimečného.

ErikaJ
29.11.2018 4 z 5

Druhý díl ze série Funebračka nebyl špatný, děj je originální, ale chvílemi už mi to přišlo takové přitažené za vlasy. Nicméně za přečtení knížka určitě stojí!!

Maddison3
26.11.2018 5 z 5

Stejně skvělé čtení jako předchozí díl...Blumová je hustá....na jedné straně je to úžasná a mírumilovná maminka dvou děvčátek a na straně druhé vražedkyně bez citu a kapky slitování k lidem, kteří ublížili její rodině....čte se jedním dechem, rozhodně doporučuji.

kytarka
25.11.2018 3 z 5

Pokračování knihy Přtelkyně smrti. Druhý díl se jmenuje Dům smrti. V druhém díle se nám otevře minulost Blumové a to jak bude její život pokračovat. Odmlka dvou let v příběhu od prvního dílu. Dost mi vadilo, že se v knize dost opakuje děj z prvního dílu. Zajímavý námět, i když už dost přemrštěný. První díl se mi rozhodně líbil více. Uvidíme co nám přinese třetí díl. Zřejmě už nemuselo být pokračování...

Leniii
21.11.2018 4 z 5

První díl byl asi lepší, napínavější...tenhle byl o fous slabší, ale prostě postava Blumové mě baví. Pádím rychle pro třetí díl!

JiříM
17.11.2018 4 z 5

Na začátku čtení jsem nečekal, že mě to tak zaujme. Musím přečíst i první díl

Allla9
12.11.2018 5 z 5

Tak, a nyní rychle potřebuji třetí díl.

petrarka72
19.09.2018 4 z 5

Tu a tam je to na hranici - ale Aichner má hypnotický, ospalý styl, který nepustí. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je to tak dobré nebo přes všechna psychopatologická, rádoby šokující fakta tak nudné...

Patapuf
30.08.2018 3 z 5

Čtení to není špatné, ale ten příběh se mi zdál až příliš absurdní... možná je to tím, že sem ještě nečetl první díl.... a ještě mi nesedl ten styl psaní... občas sem se v tom ztratil...

Bernhard Aichner
rakouská, 1972