Fuk a Puk ve městě

Fuk a Puk ve městě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411603/bmid_fuk-a-puk-ve-meste-0HB-411603.jpg 3 4 3

Fuk a Puk série

< 2. díl

Ve staré stodole na statku žijí dva pavoučci Fuk a Puk. Fuk je nebojácný a vynalézavý, Puk je trochu bázlivý, ale chce se ve všem Fukovi vyrovnat. Rádi si spolu hrají a vymýšlejí různá dobrodružství. A jednou je napadne, že se spolu vydají do města. Podívají se do cirkusu, zúčastní se nádherného plesu, navštíví lunapark, a protože jsou to zvědaví neposedové, často jim hrozí nebezpečí. Ale díky své vynalézavosti si vždy nějak poradí. Mají hodně kamarádů mezi broučky i zvířátky, kteří jsou ochotni pokaždé přispěchat na pomoc. Ale víc už neprozradíme. Co všechno tam zažijí, o tom vypráví další knížka o příhodách dvou neposedných pavoučků.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Brána

Fuk a Puk ve městě , 2017

Jančislava
14.06.2023 3 z 5

Syn se na pavoučky těšil, ale kniha nic zvláštního nenabízí. Za nás spíše průměrná.

tynka.vratnik
26.02.2023 3 z 5

Dobrodružné příběhy dvou pavoučků, které ani nenadchnou, ani neurazí.

Metla
21.05.2019 3 z 5

Dva pavoučci dělají ve stodole tak dlouho krávoviny, až jsou v klobouku odvezeni do města, kde zažívají různá krotká "dobrodružství". Hned se jich někdo ujme a vezme je do cirkusu, na svatbu, prostě absolvují společenské události, kterým se já osobně vyhýbám zhruba stejně důsledně jako návštěvě pánského záchodu v zaplivané nádražní putyce. Snažila jsem se nedat najevo despekt, číst s nadšením, ale málo platné, cácorku knížka ani tak nebavila a po dvou večerech jí vystavila stopku. Průměr po stránce obsahové i výtvarné.

2016  68%Fuk a Puk - Dobrodružství dvou pavoučků
2017  65%Fuk a Puk ve městě