Francouzský deník Jaromíra Bosáka

Francouzský deník Jaromíra Bosáka https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32242/francouzsky-denik-jaromira-bosaka-32242.jpg 4 18 4

Vlak plný whisky, přehlídka povětrných žen na Pigalle, topící se německý fotbalový fanoušek, ztracené doklady, ale především fotbal. Takový také mohl být světový šampionát ve Francii. Jiný byl pro fanoušky a diváky, jiný pro novináře, pro něhož je to především práce. Ale příjemná. Nechte se proto pozvat na druhou stranu obrazovky. Odtud svět přece jen vypadá trochu jinak. A platí i o fotbale... Jaromír Bosák... celý text

pagac17
12.10.2016

Opět vynikající sportovní romanopisec Jaromír Bosák, to by snad nikdo nedokázal tak zachytit letošní ME ve Francii. Své vyprávění předváděl neotřele, zajímavé a poutavě, také ho obdivuji, když musel být přítomen výkonu našeho mužstva, které se nedostalo ze skupiny a vypadlo, aniž se jí podařilo hrát o jakékoliv lepší umístění. Je to všechno čerstvé a podobně dopadáme i s utkáními o postup ve skupině pro MS v Rusku. Prostě nemáme chlapíky takové, aby se vyrovnali těm evropským, nemluvím o světovým. Nemáme na to. Ve fotbalové sekci máme tolik činovníků a hlavně trenerů a jejich poradců, že nejsou schopni vybrat srovnatelné hráče s jiných zemí. Je to škoda, myslím si, že nemáme pohyb a takovou chuť ke hře jakou mají většinou hráči z evropských mužstev. Stručně neumíme kopat za vlast a ne za případnou odměnu. Je to ode mne tvrdá kritika, nechci tím urážet všechny chlapce, ale jako celek propadáme.

OldaB
06.02.2014 4 z 5

Tady to ještě není ten pravý Bosák, občas je vyjadřování trochu kostrbatější. Ale jinak krásné vzpomínky na první šampionát, který jsem opravdu poctivě sledoval. Navíc výborné počtení pro milovníky Francie.

mpb1913
22.01.2014 4 z 5

Četl jsem téměř všechny deníky, tenhle byl můj první a byl i nejlepší. Spousta vtipných historek.

WEIL
15.08.2011

Francie a její nejlepší reprezentační tým v historii a ve finalá poráží Brazílii vysoko 3:0.

Bosák zase komentoval a zase pak vydal knihu.

Kniha Francouzský deník Jaromíra Bosáka je v