Francouzské hedvábí

Francouzské hedvábí https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70705/bmid_francouzske-hedvabi-X5L-70705.jpg 4 313 67

Claire Laurentová je majitelkou firmy na výrobu luxusního dámského prádla, jež má sídlo ve Francouzské čtvrti New Orleansu. Když je zavražděn televizní kazatel Jack Wilde, stane se Claire jednou z hlavních podezřelých – právě její firmu totiž Wilde tepal ve svých plamenných kázáních, a navíc ji s ním spojuje jakési rodinné tajemství sahající hluboko do minulosti. Vyšetřováním vraždy je pověřen státní návladní Robert Cassidy. Podaří se mu prokázat Claiřinu nevinu? A nehraje při jeho pátrání přílišnou roli osobní zaujetí poté, co se do krásné a inteligentní Claire vášnivě zamiluje? Milostný příběh s detektivní zápletkou je jedním z vrcholů tvorby autorky, jejíž romány čtou miliony lidí na celém světě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

French Silk , 1992

Evaho73
04.08.2017 4 z 5

Pre mňa veľmi dobrá detektívka, ktorú odporúčam.

LutherKing
04.08.2017 4 z 5

Snadná Sandra Brown !

milena8281
23.07.2017 3 z 5

První kniha od autorky. Celé roky jsem si myslela, že se jedná o červenou knihovnu a ignorovala ji. Jaké bylo moje překvapení, když jsem ji otevřela a zjistila, že se jedná o detektivku. A není vůbec špatná. Ani já jsem netipla správně padoucha. Takže na závěr přišlo překvapení. A hlavním hrdinům jsem docela fandila, protože jsem romantická dušička a happy end nikdy nezklame

Mathiola8
12.04.2017 4 z 5

Kniha pěkná. Děj se někdy táhne. A konec mě zklamal. Je to podle mě nedotažené, useknuté.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Dokonalá kombinace. Detektivka s romantickou zápletkou. Moc se mi líbila. To jak byla "silná" hrdinka. Úžasný styl psaní, co se čte sám.

martiline
29.11.2016 5 z 5

Skvělá kniha. To jsem právě u Sandry Brown měla ráda - milostný příběh s detektivní zápletkou. :-)

ikul
28.07.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila. Zápletka byla víc detektivní a to mě právě bavilo. Chvílemi se to trošku táhlo, ale to je jen jedna hvězdička dolů. Zase se těším, čím mě Sandra Brown překvapí.

tess.de.veles
28.12.2015

Tohle se mi teda vubec nelíbilo...četla jsem to asi 14 dní....nuda nuda nuda.

evelýny
23.09.2015 3 z 5

I když je to romantická oddechovka na vypnutí mozku, děj se vám překvapivě nevykouří z hlavy hned po dočtení. Možná je to tím, že přeci jenom je v tomto příběhu stěžejní detektivní zápletka. Pro mě však byl příběh hodně rozvláčný, bohatý na rozvíjející se zápletky, některé z nich však ke konci vyšumí doztracena. Já hned na začátku příběhu měla podezření, kdo je tady hlavní padouch a knihu jsem zdolávala pouze pro ověření své domněnky. Plno pasáží se dá naštěstí přeskakovat. Nad příběhem matky Claire mi ještě rozum stojí. Na knize se mi nejvíce líbil poeticky pojatý konec. Ten knize v mých očích přimaloval jednu hvězdu navíc.

TaLu
17.07.2015 5 z 5

Moje nejoblíbenější kniha od autorky. Velmi čtivě napsaná, pravdivě vykreslený příběh i postavy. Četla jsem ji už před lety a díky této knize jsem začala číst od autorky i její další díla. Pro chvíle odpočinku vřele doporučuji.

Michnicka
04.04.2015 4 z 5

četla se krásně, pěkně napsaný i milostný příběh mezi postavami, ale konec mi přišel odbytý i když vrah překvapil.

ovpana
30.11.2014 5 z 5

Moc příjemné čtení,hezká kombinace kriminální a milostné zápletky.

Lucka D.
22.04.2014

Velmi podařený román, doporučuji ! Napínavé, čtivé, zkrátka příjemné čtení.

sipkulka
24.02.2014 5 z 5

Opět skvělé a napínavé počtení od S.B.

pavka_2009
01.02.2014 5 z 5

Detektiv ze mne nebude, vraha jsem si tipovala spatne. ale na druhou stranu jsem si bezvadne pocetla.

Wilik
22.01.2014 5 z 5

Skvělá kombinace detektivní zápletky, lásky, přitažlivosti.

Barunka339
22.09.2013 5 z 5

Jedna y dalších skvělých knih autorky!Úplně jsem při čtení cítila pocity hlavních hrdinů a vše prožívala s nimi!Mám hodně bujnou fantazii :-)Doporučuji!!!

jluky
30.04.2013 5 z 5

Skvelá,skvelá a ešte raz skvelá kniha. Jedna z naj- od tejto autorky, čo som čítala ....a čítala som všetky.

Zdenda20
08.04.2013 2 z 5

Docela mi překvapil děj knihy pro ženy, jak může být napsán. Detektivní zápletka dobrá, možná ,že popis událostí by stačil stručněji.
Stále se opakovalo dotírání na Clair i když je téměř jasné , že kryje matku.

Selvaga
08.03.2013 3 z 5

Kniha se četla velice dobře, nechtěla jsem ji odložit ani na okamžik. Bohužel mi přišlo únavné jak Cassidy stále dořáží s tím zda zabila a Clair mi přišla až příliš ulhaná, jelikož výpověď změnila snad 5x. Od Sandry Brown znám lepší příběhy.

pro ženy thrillery New Orleans

Sandra Brown