Fotografujeme děti

Fotografujeme děti https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230675/bmid_fotografujeme-deti-230675.jpg 3 3 2

Narodilo se vám miminko a vy jen s úžasem pozorujete, jak vám roste před očima? Fotografie je výborným způsobem, jak tyto jedinečné chvíle můžete zachytit a zvěčnit. Zkušená fotografka se s vámi v této knize podělí o své fotografické zkušenosti. Poradí vám, jak upoutat pozornost dítěte, v jakých situacích ho fotografovat a jak díky fotografiím zachytit jedinečné okamžiky, které se odehrávají před vašima očima každý den.... celý text

chlo0opek
04.12.2020 4 z 5

Paradoxně mě nejméně bavila ta část, která byla věnovaná dětem:). Teda těm nejmenším, abych to upřesnil. Již totiž úplně malé děti nemám, tak tato část byla pro mne nudná. A úplný závěr o úpravách a datových formátech mne také nezaujala. Na druhou stranu jsem si z knihy odnesl mnoho znalostí a to je třeba ocenit (minimálně aspoň těma hvězdičkama).

Knihomolová
11.01.2019 3 z 5

Vhodná kniha pro chybějící inspiraci. Nic svět(l)oborného se pokročilý fotograf sice nedozví, ale za přečtení určitě stojí. Není od věci, si některá fotografická pravidla stále připomínat.

fotografování děti

Autorovy knížky