Florencie a Toskánsko

Florencie a Toskánsko https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342119/bmid_florencie-a-toskansko-velky-pruvodc-BiE-342119.jpg 5 9 4

Naše vydavatelství pro vás ve spolupráci se světoznámým nakladatelstvím National Geographic připravilo aktualizované vydání jedinečného turistického průvodce Florencií a Toskánskem.Vyniká kvalitou, praktičností, vkusným designem a stovkami unikátních fotografií. V průvodci naleznete podrobné informace o historii, geografii a kultuře Florencie a Toskánska, podrobné popisy pozoruhodných lokalit a tipy na zajímavé procházky či projížďky zakreslené na mapách.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy
Vydáno: , CPress

Firenze e Toscana , 2001

Metroušek
29.05.2021 5 z 5

Vskutku výborný průvodce po tomto krásném koutu Itálie. Toskánsko rozhodně stojí za návštěvu, a vynechat Sienu by byl hřích!

tanuki
14.12.2017 5 z 5

Kdo se nepídí po informacích o hotelech a restauracích, ale spíš shání erudované pojednání o jednotlivých městech a jejich památkách, budovách, sochách, obrazech a historických souvislostech, tak tento průvodce obstál v konkurenci dalších tří půjčených publikací naprosto nejlépe.

kattyV
18.02.2013 5 z 5

Pokud pojedete do Toskánska jako takového, doporučím spíše knihu Toskánsko a Umbrie, pokud ale pojedete do Florencie, je tato kniha nenahraditelná. Právě Florencii se totiž věnuje více než polovina knihy, takže informace jsou velmi podrobné a barvité.
Pokud jde o zbytek Toskánska, informací už zde tolik není (daleko více jich je právě v Toskánsku a Umbrii), a pár informací navíc zde přece jen najdete. Navíc je celá publikace doslova nacpána hromadou krásných fotek, které vás naladí velmi Toskánsky. Takže když to shrnu, nejlépe je pořídit si průvodce oba, pozorně je prostudovat, vzájemně zkombinovat, dobře svůj pobyt naplánovat a pak si Toskánsko opravdu užít.

veroni83
21.02.2012 5 z 5

Vynikajuci sprievodca na potulky po Toskansku. Okrem kulturnych pamiatok vam poradi, ako po krajine cestovat, kde zajst na obed i poharik dobreho vinka. V knihe su aj navrhnute okruzne cesty (ci uz peso alebo autom), ktore stoja za to, aby ste si ich presli. Toskansko sme navstivili pred pol rokom a aj vdaka tejto knizke sme si to naramne uzili. Od NG mam niekolko sprievodcov, vsetky vynikajuce. Vrelo odorucam!

cestování Florencie Toskánsko Itálie turistika turistické průvodce

Tim Jepson