Závislá na tobě

Závislá na tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407062/bmid_zavisla-na-tobe-b4a-407062.jpg 4 390 51

Fixed / Zavislí série

Alayna má budoucnost pevně naplánovanou. S vysokoškolským diplomem v hrsti už nebude muset dělat barmanku v nočním klubu a hlavně se vyhne pokušení propadnout některému z pohledných mužů, co sem chodí. Alayně se totiž láska pokaždé vymkne z ruky, a ta poslední dokonce vyústila v obvinění ze stalkingu. Když k jejímu baru zamíří Hudson Pierce a je jasné, že jeho jediným cílem je dostat ji do své postele, Alaynu ani nenapadne mu to dovolit. Pak jí ale Hudson nabídne pozici, kterou nedokáže odmítnout, a jeho smyslná blízkost a neskrývaná touha jsou najednou víc, než dokáže zvládnout.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Fixed on You , 2013

Domča153
24.07.2019 2 z 5

Kniha nic moc. Neříkám že je úplně nejhorší ale dobrá taky ne. Příběh mi přijde podobny padesáti odstínům. Některé myšlenkové pochody hlavní hrdinky mi přišli až vtipné (hloupé)a její věcný brekot mě také zrovna neuchvátil.

malazluta
14.06.2019 3 z 5

Kniha která neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Průměr...

georginaa
09.06.2019 5 z 5

Alayna chtěla být vždy tak moc milována, až zašla za hranice všech vztahů. Co potkala Hudsona nevěřila, že by ji tak moc mohl milovat a bojovala sama se sebou, ale musela si přiznat, že ji tak moc přitahoval, že odhodila všechny zábrany....vždyť on je tak sexy. Vše připadalo tak pravdivé, dokud nepoznala Hudsonovo tajemství. Co je víc...chtíč nebo láska?
Co má udělat proto, aby byla ta jediná a překonala obavy obou? Musela znát jeho minulost, aby věděla jak mu pomoct, jak pomoct jejich vztahu, jak pomoci sobě.

domina
29.03.2019 3 z 5

Pořád se nemůžu rozhodnout jestli se mi kniha líbila nebo ne. Některé části byly fakt dobré, ale velká část byla až trapná. Prvních dvěsta stran mělo tolikrát v textu slovo obsese, až mi to lezlo těžce na nervy. No hlavní postava je prostě magor. Její chování kontakt vadilo.

hadenka
21.02.2019

Sexy romantické počteníčko,už louskám druhý díl.????

jitka7
14.01.2019 2 z 5

Strašně se mi líbilo to téma. Zvláštní povaha a závislost hlavní hrdinky. I zvláštní zápletka tam byla. Jenže pak to šlo trošku do kopru. Nějak mi to pak nesedlo, nelíbilo se mi to zpracování. Začalo se to pořád točit v kruzích. Škoda.

Szekynka
14.06.2018 4 z 5

Kniha Závislá na tobě, se mi líbila. Byť měla klasický základ: ona sexy, on bohatý a bla bla jako vždycky, je kniha ještě okořeněná jejími obsesivními poruchami a jeho zvláštním chováním. Líbilo se mi, že kniha byla v tomto originální. Obě hlavní postavy se mi líbili Hudson i Alayne jsou skvělí a není problém se do knihy začít, Celkově postavy jsou dobře vykreslené, Mira a Jack jsou super, Celia?...nevím kam si ji zatím zařadit, do budoucna od ní nic dobrého nečekám. No a Sophie? Tak ta je na pěst. Povedená kniha. Věřím, že i další díly budou pokračovat se stejném duchu.

ketvin
17.04.2018 3 z 5

Sérii hodnotím 4 hvězdičkami, první knihu ale jen 3 - je nejslabší - jen taková "předehra". Nepřišlo mi to prostě jako plnohodnotná kniha - vlastně se skoro nic nestalo, šlo jen o "úvod" a představení. Každopádně je to hezký úvod do poutavé série. Úžasní hrdinové, opravdu zajímavý netradiční námět, spoustu otázek, spoustu těšení se na to, co bude dál. Kniha si zaslouží více hvězdiček, proto, co přijde dál, ale samostatně je bohužel nejslabší ze série.

Janie061
16.04.2018 odpad!

Poprvé v životě jsem dala na komentáře co jsem si tu přečetla. Obálka, příběh, skoro nic mě na knize nezaujalo a i tak jsem se rozhodla si ji koupit. Jsem opravdu překvapena, jak HROZNÁ KNIHA TO JE!!!! Četla jsem už spoustu špatných knížek, ale zrovna teď tahle začala vévodit.
Hlavní postava je naprosto, omluvte ten výraz, dementní. Opravdu to nemůžu říct jinak.
U těchto typů knížek, které jsou teď hodně obvyklé, je nutné hodnotit originalitu, styl psaní, sled událostí a podobně. Tak tahle pro mě nemá vůbec nic. Je to místy až k smíchu. Samozřejmě mě napadlo, že kniha může být v originále skvělá, ovšem tu co mám já, nejspíš vyhodím do koše.

jani.ruzicko
19.12.2017 4 z 5

Je pravda, že se kniha četla sama... děj nebyl sice nijak originální, jen okořeněný stalkingem, který tam mohl být ale více rozvedený =) Stalking z pohledu hlavní hrdinky tu ještě nebyl, takže to bylo o to zajímavější. Jen si říkám, co bude v dalších dílech... umím si představit, že to takto končí.. otevřeně... každý čtenář si pak může domyslet, jak příběh skončí podle sebe =)

Evka3814
17.12.2017 5 z 5

Kniha mě hned vtáhla, čtivé

Lee7
08.11.2017 5 z 5

Četla se samo a rychle. Kniha je vtipná a zajímavá hlavně hrdiny co mají temnou minulost .. stalking tu ještě nebyl :) jsem zvědavá na druhý díl

Amitiel76
08.11.2017 4 z 5

Moc hezká knížka...dobře se to četlo. I když poslední dobou mi přijdou tyhle "erotické romance" tématem jak přes kopírák.( No, vlastně o čem psát, když už všechno napsané bylo :-) )Ale v této knize autorka rozvinula úplně nové téma. Téma stalkingu....A to velice poutavě a čtivě. Určitě jdu i do dalších dílů série. Uvidíme co autorka ještě s hlavními hrdiny vymyslí :-)

luciefeix
08.11.2017 4 z 5

bohatý hrdina a chudá dívka , téma se stalkingem je zajímavě pojato , bavilo mě to

SilviaKovacikov
31.10.2017 5 z 5

Je písaná štýlom, ktorý sa mne osobne veľmi páči, a ktorý častokrát postrádam u slovenských autorov. Nepostrehla som žiadne nudné časti, či zbytočné naťahovanie príbehu. Krásna erotika.

jolca-jolly0953
03.10.2017 5 z 5

Sice stejné jako 50 odstínů, ale zároveň i jiné.... Každá kniha má to svoje "kouzlo".

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

nemohla jsem se od toho odtrhnout

ardeas
19.05.2017 3 z 5

Zo začiatku to ma kniha trocha navnadila, zdalo sa, že bude troška iná, ako ostatné, žiaľ nakoniec spadla do priemeru.

veronika9143
08.02.2017 5 z 5

S knihou jsem byla spokojená, líbilo se mi to propojení šílenosti, obou hlavních hrdinů. Splnila svůj účel, byla tam romantika, sex a vášeň, doplněná o docela vtipný příběh. Jako erotická oddechovka - proč ne.

alnahu
05.12.2016 3 z 5

Tento díl mě nějak nenadchl, pokračování Nalezená v tobě ,byl lepší.