Přízraky strachu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sice jsi obyčejný lesní elf, ale právě Tebe bohové vybrali, aby ses postavil Ištrovi a jeho stále se rozrůstající armádě ohavných nestvůr chaosu. Musíš je zastavit dříve, než se stanou neporazitelnými. Ale protože je princem démonů, neublíží Ištrovi žádná zbraň vyrobená pozemským kovářem – dokonce ani ten nejmocnější magický meč Vznešených elfů – čím tedy proti němu budeš bojovat Ty? Snad ti mocné umění lesních elfů – ovládání snů – poskytne tolik potřebnou výhodu a umožní ti v klíčových okamžicích tvého dobrodružství sesílat kouzla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41165/prizraky-strachu-41165.jpg 3.834
Série:

Fighting fantasy (28.)

Orig. název:

Phantoms of Fear (1987)

Žánr:
Dobrodružné, Fantasy, Gamebook
Vydáno:, Perseus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Přízraky strachu

Přidat komentář
hanak_v_exilu
29.12.2016

Proklatě těžký gamebook s neklamnými známky Jacksonova rukopisu. Knížka mě bez mrknutí oka zabila při špatném odbočení, chybném rozhodnutí, hodem kostky, nebo klasicky v boji. Paseka temných elfů je vyloženě lahůdka a bez silné postavy se jí prosekat snad ani nedá. Příběh není ani omylem lineární. Jednou lokací se dá projít několika různými způsoby, což je oproti starším gamebookům určitě plusem. A dalším plusem je propracovaný systém snění. Bohužel je literární stránka tak trochu odbytá. A nebo se předkladatel nevytáhl.

Cryptkeeper
06.09.2016

Perfektní gamebook,ve kterém se ocitnete coby prostý lesní Elf,který musí porazit všemožná monstra a nástrahy,které na něj připravil princ démonů.
Výborné,napínavé,těžké...tak,jak to od Fighting Fantasy máme rádi;)

Štítky

gamebooky

Autoři knihy

Steve Jackson

Steve Jackson
britská, 1952

Ian Livingstone

Ian Livingstone
anglická, 1949

Robin Waterfield

Robin Waterfield
britská

Podobné knihy

Kniha Přízraky strachu je:

v Právě čtených1x
v Přečtených51x
v Knihotéce29x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit4x