Ferdinande!

Tento titul získal prestižní ocenění Zlatá stuha 2014 ve výtvarné části. Veselé veršované vyprávění pro ty nejmenší o ztraceném netopýrovi a velikém pátrání. Originální trojrozměrné leporelo, z nějž kromě zábavného počtení můžete postavit netopýří domeček!
1. vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209723/big_ferdinande-oyD-209723.jpg 4.811

Kniha Ferdinande!

Rozari
24.08.2021

Před lety jsem objevila tuto knihu a Robina Krále, který se pak stal mým oblíbeným autorem veršů pro děti. Ferdinande! už u nás jede třetí dítě a stále se nám moc líbí. Veršovaný minipříběh o ztraceném netopýrovi, kterého hledají jeho 3 kamarádi, je prostě jednoduchý, ale skvělý. A výtvarná stránka knížky je už jen třešničkou na dortu - kdykoli jsme četli, tak poté posloužila k další hře, třeba jako garáž na auta :-)

Myšoun
11.05.2019

Nápaditá knížka, dá se z ní udělat domeček, a stránky jsou poskládané jakoby "na přeskáčku", takže si s ní i vyhrajeme. Vtipné jednoduché veršíky se dětem dobře pamatují. Bohužel už je všude beznadějně vyprodaná.

zuzi1162
29.05.2015

Veršíky jsou opravdu miloučké (z dětského pohledu) a celkem i vtipné. Patří mezi knížky, které jsme četly několikrát do úplného omrzení. Z leporela se dá poskládat domeček.