Falešný román

Falešný román https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356393/bmid_falesny-roman-lof-356393.jpg 3 337 118

Falešný román série

Když je váš tatínek bohatý a dává, proč toho nevyužít? Život v luxusu je přece tak krásný, tak lákavý. Jenže co když taťulda utáhne kohoutky a začne blábolit cosi o samostatnosti, odpovědnosti a skutečném životě? No, pak si třeba vymyslíte, že píšete román. Protože umělci, jak známo, mají náklady a křehkou duši, kterou by nemělo nic vykolejit, aby se dílo zadařilo. Jenže každý plán, jak zjistí naše hrdinka, má ošklivé nutkání se komplikovat a komplikovat až do úplného zbláznění.... celý text

Terrez93
13.01.2020 1 z 5

No tak, co k tomu napsat.. anotace,ktera vlastne na stranku shrne dej cele knihy.. zadny zvrat/prevrat ani nic podobneho, co by knizce dodalo stavu a spad. A navic mne ani nesedla hlavni hrdinka.. takze za me spis nic nez moc.. bohuzel

Pavla79
28.11.2019 3 z 5

Oba díly se mi líbili... Lehké, vtipné, ztřeštěné, milé... Nic hlubokomyslného, ale překvapivě příjemného... A na autorčin věk...? Prvotinu..? Víc než dobré. :)

Booky84
04.11.2019 4 z 5

Pohodová oddechovka, přečtená za dva dny. Jen ta hlavní hrdinka my úplně nesedla a občas lezla na nervy. Stejně si ale hned přečtu další díl.

Mnaui
08.10.2019 2 z 5

Způsob psaní mě příliš neoslovil. Deníková forma, velmi podrobná byla místy až nezáživná. Navíc jsem se nabyla vůbec schopna ztotožnit s hlavní hrdinkou. Poflakování, zahálka, spánek až do oběda. To není můj styl ..

haannyys
06.10.2019 1 z 5

Poměrně trapná záležitost, dočetla jsem ji jen proto, že jsem ji dostala a knihy nerada odkládám. Takže jsem zatla zuby, abych se na konci rozčílila, že je to jen první z dalších knih. Děkuji nechci.

Limonadovyjoe
12.09.2019 3 z 5

Takhle nějak může probíhat sňatek z rozumu ve 21.století. Samé pozlátko a prachy. Celá kniha je na 27 letou holku příliš infantilní a nedospělá, ale potom co jsem zjistila, že autorka má teprve 20, tak jsem to hodila za hlavu a stejný věk jsem si přiřadila i hrdince. A ono to funguje, nenáročné čtení, lehce předvídatelné, které vám nic moc nedá, ale na jedno dvě odpoledne je to fajn. Tak fajn že přečtu i další díl, protože jako každou holku i mě zajímá jak tahle love Story z bravíčka dopadne.

MišuleP
09.08.2019 4 z 5

Pro mě super oddechovka na letní večerní čtění, kniha mě chytla za 3 dny přečteno, ale konec me teda dostla :-) to jsem nečekala, že skončí, tak že vlastně nevíte co se stalo. Takže dneska hned poletím pro druhý díl, doufám, že neskončí stejně!

cukrovka
18.06.2019 2 z 5

Dost slabé. Hlavní hrdinka ač dvacetisedmiletá se chová jako nevyzrálá puberťačka. Ani moc vtipné mi to nepřišlo. Byla jsem rozhodnutá, že další díl číst nebudu, ale ten useknutý konec mi asi nedá spát. No uvidíme.

Denisa153
11.06.2019 3 z 5

Příjemně vtipná oddechovka. Už se těším na další díl.

josska
28.05.2019 4 z 5

Knížku jsem dostala od užasné knihomolky,nechala si ji podepsat na světě knihy a zařadila do výzvy,,a začala číst,knížka se četla pěkně,z hlavní hrdinky jsem měla dost,ale pobavila mě a těším se na pokračování........

kokiska197
15.05.2019 3 z 5

Docela dobrý debut... Trošku zapracovat a určitě bude velká šance na úspěch...

Gabi212
26.04.2019 3 z 5

Zase jsem dala na tu obrovskou propagandu. Tato kniha na mě vyskakovala z reklam tak často, až už mi to bylo protivný. Ze čtenářské zkušeností vím, jak se nové dílo umí okecat a zvelebit do výšin a pak skutek utek. Ovšem tady jsem si řekla - česká autorka, no tak fajn, tak já ji taky podpořím, když už se stal zázrak a nekřičí na mě výjimečně jméno zahraničního autora.
Chválím autorku za ten nadnesený styl psaní, který se mi líbil v odlišnosti od ostatních knih.
Byla to nenáročná oddechovka, která vás nijak vnitřně nevyživí a kterou přečtete, sem tam se zasmějete a jdete si dál po svých. Přirovnání s Bridget Jones byl maličko přestřel...ale jasně, čtenář se musí na něco chytit.
I když jsem naladěná na jiný typ knih, ze kterých si odnesu něco víc, Falešný román se četl lehce. Mohli jste u něj vypnout mozek, neuškvařily se vám závity a nakonec v jednoduchosti je přeci krása, takže tři hvězdy. A obrovská chvála autorce za zajímavou nevšední hlavní hrdinku. Rozmazlený fracky nemusí nikdo a pokud jím sama nejste taky ( :-D ), tak jooo, popsala jste ji bravurně, štípala mi nervy na každém kroku :-D

LenkaGonn
26.03.2019 4 z 5

Začátek knihy nic moc. O rozmazlené holce se mi moc číst nechtělo a knihu jsem asi po 50 stránkách odložila na neurčito. Včera jsem se k ní vrátila s tím, že nemám ráda když knihy leží nedočtené, tak jsem se do ní pustila a od půlky mě docela bavila. Nenáročné čtení, hrdinka už se taky začala dávat dohromady. Pár trapných momentů a sňatek po domluvě. Konec překvapivý a donutil mě otevřít druhý díl. Nakonec můžu říct, že to je celkem fajn kniha, u které jsem se i zasmála.

Marsi749
13.03.2019 4 z 5

Je to dobré čtení, Ema mě pobavila a celá kniha mě bavila :-)

nadali
03.02.2019 3 z 5

Oddychovka pro mladé :)

Falda
10.01.2019 4 z 5

Oddechové čtení, u kterého člověk nemusí absolutně přemýšlet. Styl autorčina psaní mě bavil. Dobře se to četlo.

Clara_C
30.12.2018 4 z 5

Nenáročné čtení přesně na dovolenou, jedno jestli letní nebo zimní. Časem si přečtu i pokračování, uvidíme jak vyzrála hlavní hrdinka i autorka.

Anie94
30.11.2018 4 z 5

Knizka byla mila, plna ztrestenosti jedne rozmazlene holky, ktera je nucena postavit se na vlastni nohy. K Aristokratce bych ji neprirovnala, ale i tak to bylo mile. Az na ten konec. Uvidime jestli dam i druhy dil...

tomik2132
27.11.2018 4 z 5

Děj knihy nebyl špatný, trochu jiný styl psaní. Jinak se Falešný román četl skvěle. Párkrát jsem se i nasmála. Takže za mě oddechovka dobrá, pokud překousnete hrdinku. Podruhé bych tu knihu užasi nečetla. Vhodná možná pro mladší čtenáře.

happy-smile
17.11.2018 3 z 5

Kniha se mi četla docela dobře a sem tam mě i pobavila. Není to žádný literární skvost a kdybych po knížce nesáhla v rámci výzvy, tak mě asi minula. Popravdě mě docela naštval useknutý konec knihy. Ne otevřený, ale vysloveně useknutý. Autorka napíše, že se něco důležitého v ději stalo a tam její deník končí a zbytek dovypráví až v dalším díle. Tím si u mě opravdu klesla, mohla raději napsat delší knihu, přece jenom 270 stran je docela málo. Kdybych u sebe druhý díl momentálně neměla, tak ho už schválně ani nebudu číst.

humor pro ženy

Magdalena Mintová