Faleš

Faleš https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430909/bmid_fales-6vY-430909.jpg 4 213 65

Existují tři verze jednoho příběhu: Vaše. Moje. A pravda… Max a Alissa mají pohádkový život – čerstvě oddaní, bláznivě zamilovaní a nechutně bohatí. Pak je Max v jejich vlastním domě ubodán, zatímco Alissa přežila, přestože byla v době vraždy doma. Jak to že unikla smrti? Rozběhne se vyšetřování. Krásná Alissa má kolem sebe spoustu přátel, kteří se jí snaží v truchlení po manželovi pomoct. Ale ne každý je ten, za koho se vydává… Pod povrchem se může skrývat hluboce zakořeněná žárlivost, tajemství nebo lži, a ne každá pohádka má šťastný konec.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Duplicity , 2016

monci6485
28.04.2020 5 z 5

Není všechno zlato, co se třpytí.

Šánka
03.04.2020 5 z 5

Existují tři verze jednoho příběhu:
Vaše. Moje. A pravda.... (přebal knihy)

Přesně tohle vystihuje tento dokonalý psychothriller! Přitom u té první části, ač je dobrá, jsem si říkala, to už jsem někde četla, jen jsem byla zvědavá, jak autorka příběh dál rozvine. A pak to přišlo, zvrat, který vše mění. Vaše představy, vaše teorie, váš pohled na to, jaká je pravda. Budete to měnit ještě mnohokrát, protože tohle je falešně prolhaný a velmi napínavý příběh do poslední stránky.
Skvěle napsané, za mě plný počet*.

Hope80
30.03.2020 3 z 5

Průměrná detektivka, přesto zajímavý příběh.

PetraV665
24.03.2020 5 z 5

Velice zajímavá kniha! Ačkoliv jsem nečekala mnoho, byla jsem příjemně překvapená a knihu jsem za dva dny přečetla. Za mě zaslouženě plný počet hvězd!

kneslova
23.03.2020 4 z 5

Celkem slušná detektivka, čím víc ke konci, tím napínavější. Já nevím proč jsem fandila pachateli až byl znám.

vraždy manželství kriminální thrillery thrillery pro ženy

Sibel Hodge
anglická