Fairy Tales / Pohádky H. CH. Andersena

Fairy Tales / Pohádky H. CH. Andersena https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387182/bmid_fairytales-pohadky-h-ch-andersena-u6N-387182.jpg 4 11 2

Zrcadlový text vám přináší příběh jak v českém tak anglickém jazyce – na levé straně knihy je původní text, na pravé jeho překlad do češtiny. Ideální čtení nejen na dovolenou, u kterého se pobavíte, ale navíc se procvičíte v angličtině! Klasický příběh je převyprávěn pro dnešní čtenáře, s využitím běžné angličtiny. Text je navíc doplněn užitečnými poznámkami pod čarou, které čtenáře upozorní na důležitá anglická slovní spojení. Doporučujeme všem mírně pokročilým k procvičení pochopení anglického textu.... celý text

kape97
01.02.2020 5 z 5

Ač jsem některé pohádky H. CH. Andersena znala již z dřívějška jsem ráda, že jsem se do nich pustila takhle do všech najednou. Pohádky, ač místy strašidelné, v sobě nesou spoustu poučných myšlenek. Určitě budu číst i další.

Pitbullka
21.08.2018 4 z 5

Kniha se četla dobře i když nejsem úplný expert na angličtinu. Nejlepší pohádky byly Malá mořská víla a Císařovy nové šaty. Malenka a Sněhová královna mě naopak vůbec nebavily, proto dávám dolů jednu hvězdičku.