Ewa - Příběh (ne)obyčejné hvězdy

Ewa - Příběh (ne)obyčejné hvězdy https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45103/ewa-pribeh-ne-obycejne-hvezdy-45103.jpg 3 8 3

Knížka, kterou ocení především čtenáři z řad teenagerů, je věnována jedné z nejvýraznějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček Ewě Farné. Autorka v ní líčí Ewiny první krůčky v muzice, vstup do velkého světa showbyznysu i její úspěchy korunované cenou Anděl za rok 2009. Nechybí průhledy do zpěvaččina osobního života, kdy se fanoušci dozví o Ewině rodinném zázemí, jejím vztahu k rodné Vendryni a k česko-polské komunitě, jejích názorech na hudbu, kolegy z branže, na svět kolem sebe i na milostné vztahy. Kniha je vybavena velkým množstvím boxů, které text doplňují o atraktivní detaily, a dvěma barevnými fotografickými přílohami. Text je doladěn ve spolupráci s Ewou Farnou a s jejím producentem Leškem Wronkou.... celý text

Jana.machova5
13.10.2022 1 z 5

Za mě zklamání. Jen vykopírované informace z různých časopisů, jako jsou Blesk, Mladá Fronta, Právo, Aha a další. Vše chronologicky seřazeno. Ewa se na knize nepodílela v nejmenším.

anna8364
10.02.2019 2 z 5

Bohužel - v knize je mnoho faktografických chyb a působí na mě, jako by byla psaná na poslední chvíli.

Lolaniky
29.09.2015