Evička a Monoklíček se vrací

Evička a Monoklíček se vrací https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155378/bmid_evicka-a-monoklicek-se-vraci-e4L-155378.jpg 5 5 2

Knížka je o malé Evičce a jejím kamarádovi, kterým je pejsek jménem Monoklíček. Prožívají spolu nejrůznější dobrodružství, hrají si, dovádí a objevují svět v podobě malých krátkcýh příběhů. V knize je celkem 29 příběhů v komiksové podobě od Miloše Nesvadby. Příběhy: Hezký "Dobrý den!" Jarní procházka Není zalévání jako zalévání Evička si ví rady Veselé velikonoce Kuličky jsou jen na hraní Z hračky bývají plačky Evička v ZOO a ztracený Monoklíček Moniklíček ví, jak na psí počasí Moudrá rada všechno spraví Malé prázdninové dobrodružství Rukavičky od Evičky Školka - základ života Vysvědčení Evička a Monoklíček na procházce. Na ulici se musí dávat pozor! Domácí cirkus Co potkalo Monoklíčka na návštěvě u zajíčka Kde se stala chyba? Bacilů se nebojíme! Není marod jako marod Snad usne! Honem sáňkovat! To byl sešup! Zimní starosti Monoklíček si umí poradit Není sněhulák jako sněhulák Mikulášská nadílka Vysílání podle přání Dobrou noc!... celý text

Nielada
29.10.2016 5 z 5

Kniha bez textu pro nejmenší čtenáře, kteří ještě číst neumí. Každá miniepizoda je rozdělena do pěti políček a končí nějakou překvapivou pointou - jsou to v podstatě kreslené vtipy. Já tuto knížku považuji za geniální - čtu ji se svým téměř tříletým synem a v podstatě si spolu na základě obrázků povídáme příběhy. A můj syn se učí vyprávět! Je nám u toho spolu moc dobře.

Gold351
02.09.2015 4 z 5

Moje úplně první vlastní opravdová knížka. Milovala jsem ji, stejně tak jako kreslení a vyprávění pana Nesvadby.

Miloš Nesvadba
česká, 1925 - 2020