Ruka ruku myje

Ruka ruku myje https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336034/bmid_ruka-ruku-myje-lVy-336034.jpg 4 123 24

Eva Dallasová série

Dennis Mira zjistil, že jeho bratranec Edward má v úmyslu prodat dům, přestože slíbil, že dům zůstane v majetku rodiny. Když si o tom šel s Edwardem promluvit, dostal úder ... Poslední vjem, který si pamatuje, je Edward celý zkrvavený a svázaný na židli. Jenže teď je bratranec pryč. Eva Dallasová párá po motivu jeho zmizení, které všechny zaskočilo.... celý text

Detektivky, krimi Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Alpress

Brotherhood in Death , 2016

Evus
11.08.2017 5 z 5

V poslední době nejlepší díl. Kdo je vrah, sice víte už cca od půlky, ale to naprosto nevadí, pátrání v minulosti je dokonalé. Akorát jsem si tentokrát poprvé přála, aby Eva nebyla tak dobrá vyšetřovatelka. Po přečtení možná pochopíte.

Kešu1981
21.06.2017 5 z 5

Celý rok se těším až vyjde další díl...pak ho zhltnu...a můžu čekat zase! Dokonale napsaná detektivka....tleskám :o)

brectanka
14.06.2017 4 z 5

Brectaňka 14. 6. 2017, 19:10 Upravit Smazat
Jedna z nejbrutálnějších knih této spisovatelky a série s Evou Dallasovou. Nedoporučuji číst slabším povahám. Ale i přes drsné téma jsou i zde vtiptné hlášky, skvělý policejní tým, i pokračování krásého vztahu mezi Evou a Roarkem. Pro mne je J. D. Roob nejlepší spisovatelka krimi dnešní doby.

Terry11
13.06.2017 5 z 5

"Jestli bych vám odpustila, kdyby mě Roarke s vámi podvedl, Peabodyová? No, bylo by to těžké. Byla by to dřina. Myslím, že bych to dokázala. Vyžadovalo by to čas a úsilí, ale myslím, že bych vám oběma dokázala odpustit. Potom, co bych vás rozvařila ve velkých kádích, aby vám šla líp stáhnout kůže z kostí, pomalu a opatrně, zatímco bych tancovala za zvuků vašich bolestiplných skřeků. Pak bych vás přinutila, abyste se dívali, jak z vašich kůží vytvářím obleky pro dva androidy, které bych rozmlátila na šrot a pohřbila je spolu s vašimi roztřesenými těly bez kůže do neoznačených hrobů. Potom," dodala Eva se zamyšleným přikývnutím, "myslím, že bych vám dokázala odpustit."

Eva Dallas je zpátky. Vtipné dialogy jak s Peabody, tak s Roarkem, brilantní detektivka, skvělý team, mimořádné vztahy mezi jednotlivými postavami. Pro mne nejlepší autorka krimi, na tu prostě Nesbo ani další severští autoři nemají.