Eskejp: Na útěku z kanceláře

Eskejp: Na útěku z kanceláře https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340430/bmid_eskejp-tIo-340430.jpg 4 174 69

Michal Majer hledá lásku a naplnění, chce žít dechberoucí příběh. Přesto každý den míří do firmy, kde navrhuje reklamní předměty. Společnost mu dělají prokrastinující dredatý grafik Pixel, ovulující recepční Sylva, vlezdoprdelka Patrik, senior account Alfons a další podivuhodné kancelářské bytosti, s necitelným šéfem v zádech. Uvízne tu Majer až do smrti? Co byste dělali vy, kdyby nešlo o peníze? Dřepěli byste osm hodin denně v kanclu a pinkali si e-maily? Bodavě humorná sonda do životů, které jsme si nevybrali, nominovaná na Magnesia blog roku 2017.... celý text

babyboar
07.09.2017 4 z 5

Pobavilo. Ke konci už mi to přišlo trochu dlouhé a podobné jako předchozí pasáže, ale i tak jsem měla často chuť smát se nahlas. A chvíli jsem si říkala co to sakra je, však s trochou nadsázky spousta takových lidí existuje.

MahulenaK
03.09.2017 3 z 5

Dobrá oddychovka do dopravního prostředku:-) Trochu jsem přeskakovala moralistické pasáže a životní moudra, ale jako celek prima knížka.

omgjako
23.08.2017

Asi jsem po téhle knížce sáhla ve špatnou dobu. Rozumím tomu, že je z toho většina lidí nadšená, fakt to chápu. Já jsem skončila u 22. kapitoly s tím, že mě vlastně nezajímá, co bude dál...a tak se mi to už nechtělo číst. Možná budu s tímhle pocitem jediná, co se dá dělat :D Přišlo mi, že je u téhle knížky stěžejní, aby byla vtipná, aby měla vtipné věty, vtipné postavy... každá kapitola jako díl komediálního seriálu. Když se dívám např. na HIMYM, tak to taky nesleduju proto, že mě zajímá celkový děj, ale proto, že každej ten díl je vtipnej a to je to důležitý pro ten seriál. Ale u tý knížky mně to nějak nevyhovovalo... Asi spíš potřebuju něco, kde budu nedočkavá, jak to bude pokračovat - a ten humor bude až na druhé koleji. Ale jak jsem psala, chápu, že se to většině lidí líbí a jsou z toho nadšení :)

anna_banana
02.08.2017

Jedním slovem TOP kousek! Už dlouho jsem se tak nenasmála u knížky, kterou jsem začínala číst na letišti a stávala se tak chvilkami středem pozornosti. Pokud ji máte v plánu číst, doporučuji si vyhradit den/dva, protože ji budete chtít dočíst jedním dechem do konce! Vy se čtením neotálejte a já ji běžím koupit jako dárek k ne-jedním narozeninám nejen pro kamarády!

Steew
14.07.2017 5 z 5

K zasmání a k zamyšlení zároveň. Super knížka :)

TiborAdamec
06.06.2017 5 z 5

Jedním slovem FANTAZIE. Při čtení jsem se smál jako malej a naprosto jsem viděl spojení Michala a Pixela jako by to byli kolegové z naší kanceláře :D
Musím říci, že jsem se i u některých pasážích i červenal a to se jen tak nezačervenám ;) Tuto knihu všem naprosto doporučuji ;)

Erinien
05.06.2017 4 z 5

Výborná vtipná kniha, měla jsem velké problémy jí číst v MHD protože jsem se u ní neustále smála.

Anitka.KM
07.05.2017 5 z 5

Skvela !!! Neskutecnej humor okorenenej "metafyzikou" ...donuti dosyta se zasmat i zamyslet se...a jit si dat ayahuascu nebo vodu z kaluze :-D

zdenek5887
25.04.2017 4 z 5

Hrozná prdel :D :D :D

humor 21. století hledání smyslu života humoristické romány blogy stereotypy kancelář

Jiří Charvát
česká, 1984