Qejci: Existenciální sperma komiks

Qejci: Existenciální sperma komiks https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364788/bmid_qejci-existencialni-sperma-komiks-FYs-364788.jpg 4 27 11

Představte si, že vás se čtyřmi sty miliony nebožáky vstříknou do temné průrvy a máte jen pár dnů na to, abyste je všechny předhonili v závodě na život a na smrt. Povědomé? Aby ne. Už jste to jednou zažili. Zopakujte si svou první výpravu ve větším klidu, s odstupem a vědomím, že jste vyhráli… tohle. Existenci. Co to sakra je?! Kvůli tomu jsem se tak hnal? A co s tím mám teď vůbec dělat?! Pomooooooc!! Je tohle vůbec ještě anotace? Haló?... celý text

Humor , Komiksy

Vydáno: , Novela bohemica

libuse6749
libuse6749
10.01.2024

Jak vypadá výprava na život a na smrt?

V komiksových stripech se zúčastníte výpravy, která mě místy pobavila, možná někdy až pohoršila, ale rozhodně zaujala svojí originalitou a pojetím. Přiznávám, že pár kousků jsem ani nepochopila, ale zase u nějakých jsem měla záchvaty smíchu.

zMARAc
zMARAc
14.12.2022 4 z 5

Oddychovka.

Knišíl
Knišíl
26.12.2019 4 z 5

Komiksová jednohubka. Četla (prohlížela) se dobře. Doporučuji i díky dosti nekorektnímu humoru, který mě osobně sedne, a potěší i některé popkulturní narážky.

Chytuš
Chytuš
03.09.2019 3 z 5

Taková krátká blbinka, některé vtípky pobaví víc, jiné vás nechají v kamenném klidu... Kresbičky vyvedené, ty dvě hlavní spermie typově krásně sedly a jejich rozhovory mě místy vážně lámaly v pase :-)

"Co si myslíš o sexuální výchově na školách?"
"Tak nejdřív se mi to pochopitelně nelíbilo. Haranti se učí být sexuálně odpovědní, používat antikoncepci... Ale dneska už si myslím, že není od věci mít alternativní informační kanál k internetové pornografii. Kde se jinak dovědí, že si nemusejí ejakulovat jenom do obličejů?"

Damato
Damato
16.01.2019 4 z 5

Před chvílí dočteno, četla jsem o polední přestávce na pracovním stole a to i díky tomu, že ji ráno dočítala kolegyně , naprosto relaxační a pohodová četba, kdy budete mít pusu od ucha k uchu a bude vám pracovní odpoledne nějaké víc příjemnější . Pokud se chcete zasmát a vypnout mozek, doporučuji.

SlamLenka
SlamLenka
12.09.2018 4 z 5

No... Asi jsem po zhltnutí tohohle kousku ráda, že nemám a nebudu mít děti, protože jestli je tohle běžný genofond... Tak ne. =D
Každopádně jsem se pobavila, i když je pravda, že některé vtípky pro mě už byly skoro na hraně.
** přečteno díky mé kamarádce - sběratelce divnoknih **

Georgie1
Georgie1
18.06.2018 5 z 5

Příjemná, veselá a pohodová kniha na jeden den. Báječný nápad, skvěle jednoduše nakreslený, nevšední pohled na všední, byť zázračný, děj.

kubrus
kubrus
05.06.2018 5 z 5

Dobrá oddechovka na jedno odpoledne ;-)

kaffa
kaffa
03.06.2018 5 z 5

super nápad, dobrá kresba a fajn vtípky na tohle netypické prostředí a všemožné věci okolo něj.... oddechovka v práci pod pultem :-))

Mark.
Mark.
19.03.2018 5 z 5

U některých jsem se velmi pobavila. Takové ze života. Od starších, až po nynější vtípky. Pěkně zpracováno.

MahulenaK
MahulenaK
17.02.2018 5 z 5

Dokonalá knížka! Nedoporučuji číst v MHD, když máte záchvat smíchu, lidi divně koukaj....

Jiří Charvát
česká, 1984