Encyklopedie psů

Encyklopedie psů https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54696/encyklopedie-psu-54696.jpg 5 28 8

Tato encyklopedie obsahuje přes 1200 barevných foto, představuje více než 400 plemen.

mia.com
15.01.2023 4 z 5

Fajn encyklopedie pro psí našence. Tady asi není moc co vytknout.

Medunkavera
23.08.2021 5 z 5

Tohle je strašně moc hezká kniha. Objevila jsem ji, když jsem dělala brigádu v Levných knihách. Bylo to v létě a hledali tam někoho na zástup a tak jsem tam šla. Jako zástup za někoho, kdo měl dovolenou. Pak si mě tam nechali celé prázdniny, než se všichni vrátili z dovolené.
Tuhle knihu ráda a často otevírám a čtu si tam o pejscích, odkud pochází, jak vypadají, jakou mají povahu, jakou mají srst..prostě všechno.

archivářka115
25.04.2021 4 z 5

Psa nemáme, ale ráda si prohlížím obrázky a vybírám si psa, kterého si třeba jednou koupím.

Damato
04.11.2018 5 z 5

Dnes jsem si tuto encyklopedii vzala z knihovny v bývalém dětském pokoji a zasnila se nad obrázky nádherných zvířat. Kdysi když jsme měli pejska- pudla- jsme společně celá rodina studovali dostupnou literaturu, jen aby Renďasovi, jak se pudl jmenoval, nic nechybělo. Dnes, když už Rendy spí svůj spokojený sen u věnce voňavých granulí, které jsem mu polévala rozškvařeným domácím sádlem, aby mu chutnaly-a určitě na nás vzpomíná v dobrém, tak jak my na něho - i ty zničené věci jsem mu dávinko odpustila i ten zničený koberec, který jsme museli vyhodit už je zapomenut , jen vzpomínky na jeho vděčné oči a něžné kousání, když jsme se prali zůstávají. A já se ÚPLNĚ HODNĚ MOC těším, , až jednou zas budu mít pejska a po ránu s ním budu poletovat po parku a blbnout . Nebude se jmenovat Rendy, to už vím, ale těším se na něj už teď, přesto že se ještě asi nenarodil. Nostalgie co? Ale psi jsou prostě ta nejúžasnější zvířata , co kdy chodila po téhle zemi.

Českoslovenka
17.08.2017 4 z 5

Tohle byla v časech mých dětských psí bible. Získala jsem um k rozeznání jednotlivých plemen, a zároveň základní představu o životě psa a o péči, kterou vyžaduje. Doporučuji začátečníkům nebo dětem.

Sabina2705
21.01.2013 5 z 5

Veľmi dobre urobená encyklopédia. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi psov alebo si len radi pozerajú fotky, lebo ich tam je fakt veľmi veľa :)

Vikiki22
08.04.2012 2 z 5

Pekná kniha skôr pre deti a úplných začiatočníkov. Veľa veľa obrázkov a málo popisu, navyše rozdelenie nezodpovedá nášmu oficiálnemu rozdelenie plemien.

Jack Bauer
27.12.2011 5 z 5

Nádherně ilustrovaná encyklopedie pro milovníky psů.

psi zvířata, fauna encyklopedie psích plemen

Bruce Fogle
anglická, 1944