Emoční poruchy v dětství a dospívání

Renomovaný český autor MUDr. Peter Pöthe předkládá čtenářům jasně a poutavě ty nejnosnější a nejinspirativnější psychoanalytické objevy. Formou napínavého čtení se snaží předat co největší množství informací z oblasti psychoanalýzy dětí a dospívajících, vývojové psychologie a psychiatrie. Věnuje se terapii i diagnostice. Vše doplňuje praktickými příklady ze své praxe. Publikaci zaměřil především na psychiatry, psychology, psychoterapeuty, sociální pracovníky, pediatry, pedagogy, vychovatele, učitele mateřských škol. Jistě však v mnohém obohatí rodiče i dospívající, kteří se trápí psychickými problémy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85254/emocni-poruchy-v-detstvi-a-dospivan-fh5-85254.png 410
Literatura slovenská, Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Grada

Kniha Emoční poruchy v dětství a dospívání

hu_87

Zajímavá kniha protkaná jednotlivými kazuistikami dětí, které, jak už asi můžete tušit, mají nějaký ten problém.

LuckyZ

Dlouho jsem odbornou knihu nečetla, a tahle mě skvěla přitáhla zpátky k oboru. Čtivě napsáno, určitě se k ní budu vracet. Vřele doporučuji, a jsem ráda, že jsem jí konečně přeřetla po těch letech.

Viky007
05.11.2018

Výborná, ale zároveň dost depresivní kniha. Je mi smutno ze všech těch příběhů. A taky z toho, co všechno můžou rodiče ovlivnit - vlastně větší část naší osobnosti. A jak k tomu přijde dítě, které si vytáhne špatné karty?

micha-ella
02.09.2017

Zajímavé, poučné, pro pedagogy inspirující.

psychologie pedagogika rodinné vztahy

Peter Pöthe
slovenská, 1968

Kniha Emoční poruchy v dětství a dospívání je v

Právě čtených2x