Eminy slzy

Temperamentní Ema prožívá životní krizi. Její harmonické manželství naruší manželova nevěra. Tento úder přichází v ten nejnevhodnější čas, Ema zrovna slaví padesátku a překračuje tak jakousi pomyslnou čáru středního věku. Cítí se odkopnutá a nepotřebná, její samotu navíc znásobí nemoc její matky. Ema se o ni musí starat a začne se na ni citově upínat. V tomto těžkém období potkává bývalého spolužáka Evžena, čerstvého vdovce. Postupně se sbližují a začne se rodit krásný nový vztah. Ema začne být opět šťastná, ale najednou přijde matčino úmrtí, na pohřbu se objevuje manžel Adam a chce se vrátit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299152/eminy-slzy-NqR-299152.jpg 3.827
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Brána

Kniha Eminy slzy

ovecka535

Příběh ze života, nenáročné, odpočinkové čtení.

Valborga
28.11.2018

Mně se kniha líbila. Není to pro někoho, kdo hledá adrenalin, napětí... i když to tam podle mne i trochu je. Ale je to normální příběh ze života, kterých je spousta. A je tam i dost míst na zamyšlení. Prostě i takový je život.

oolinkaa
24.07.2018

Velmi jednoduché čtení, člověk si u toho odpočine a nemusi o ničem přemýšlet. Je to příběh ze ..života.. a proto se mi to velmi líbilo. Jsem ráda, že mi kniha přišla pod ruku

josska
22.02.2018

Knižka se mě moc líbila,pěkně se četla,taková ze života,slovenská autorka překvapila

bábuška
01.09.2017

Odpočinkové čtení, s tím úmyslem si knihu i koupila. Problémy opuštěné pomalu stárnoucí ženy, starost s dětmi i stárnoucími nemocnými rodiči, která z čtenářek už něco podobného nezažila. I tak se kniha velice pěkně čte, objevila jsem novou slovenskou autorku.

Ssojka42
15.08.2017

Nenáročné čtení, nic mě nenadchlo, neohromilo, vztah hrdinky Emy k dospělým synům mi přišel jak k pětiletým dětem. Vzorná žena, vzorné chování. Stránky jsem přeskakovala. Myslím, že zítra nebudu vědět, o čem jsem četla.

MakiMel
03.08.2017

Příběh poměrně oddechový, ale teda jestli mě něco vytáčelo, tak ten sloh. Naprosto spisovný, středoškolské úrovně. Osoby mluví tak nepřirozeně spisovně, že mě to při čtení až zastavovalo.

certik003
31.03.2017

Knihu jsem si vzala jako oddychovku, což splnila - četla se hezky. Ale ten konec moje hodnocení dost podstatně srazil směrem dolů. A co mi v poslední době docela vadí a v tého knížce bylo víc než dost, je přehnaně spisovná mluva postav. Chápu to u učitelky, ale u jejích synů? Kdo takhle mluví?