Emily Windsnapová a príšera z hlbín

Emily Windsnapová a príšera z hlbín https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526584/bmid_emily-windsnapova-a-prisera-z-hlbin-6557f56d52848.jpg 4 37 37

Nový domov Emily Windsnapovej je priam dokonalý. Lenže pod hladinou číha nebezpečenstvo Emily Windsnapová miluje svoj nový domov – utajený ostrovný raj, kde ľudia aj morskí ľudia môžu žiť spolu. Jej život sa zdá byť dokonalý – až kým omylom neprebudí Krakena, legendárnu morskú príšeru, ktorá posledných takmer sto rokov nerušene spala. Keď Kraken povstane z morských hlbín a začne ohrozovať budúcnosť ostrovanov, Emily sa ich v zúfalstve pokúsi zachrániť. Z jej vysnívaného domova sa zrazu stane najhoršia nočná mora... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Emily Windsnap and the Monster from the Deep , 2006

slay_girl
07.01.2024 5 z 5

Jedna z nejlepších knih z této série:).

buffy5235
20.01.2022 2 z 5

Druhý díl se mi líbil o trochu víc než první. Bylo tam méně popisu a mělo to zajímavější zápletku. Ale pořád to není nic velkolepého.

Barabora
28.12.2020 1 z 5

Emily mě neoslovila kniha mě příliš nebavila.

Reniee
13.11.2019 5 z 5

Skvělé jako první díl. Emily mě fakt baví.

TheMelorry
07.08.2019 3 z 5

Stejně jako první díl je i tenhle velmi mile a čtivě napsaný. Tentokrát je plný akce, napětí a od začátku se zde řeší něco velmi děsivého a nebezpečného... Jediné co mě překvapilo, byly poměrně dlouhé kapitoly, které můžou potenciální čtenáře odrazovat.

stelloušek
31.07.2019 5 z 5

Druhý díl se moc líbil. Byl hodně napínavý a dobrodružný. Doporučuji holkám které mají rádi moře, dobrodružství a mořské panny.

orangerose
14.05.2019 5 z 5

Další napínavý díl Emily Vichrné,bavil mne moc :)

princesse
21.05.2018 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal a co je hlavní, ani moji dceru. Chtěla jsem vědět co to vlastně čte, že se jí to tak líbí a stále o Emily mluví, takže určitě budeme kupovat i další díly.

blackhorse
04.01.2018

Je prostě suprová!!!!!!!!!!!! :)))))))

blackhorse
28.10.2017