Emily Pierková a začarované dvere

Emily Pierková a začarované dvere
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/252272/mid_emily-pierkova-a-zacarovane-dvere-lBZ-252272.jpg 4 25 25

Emily Pírková série

Dávaj si pozor, ktoré dvere otvoríš! Emily miluje svoj neobyčajný dom. Má toľko rozličných dverí, všetko sa jej zdá akési podivné a čarovné. Občas má pocit, že steny sa hýbu, hoci to nie je možné – steny sa predsa nemôžu hýbať. Ale Emily si nedokáže pomôcť a premáha ju pocit, že niečo je trochu čudné, a nielen v dome. Všetci v rodine sa správajú veľmi zvláštne... Vedia niečo, čo ona nie? Nová čarodejnícka séria od úspešnej autorky.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emily Feather and the Enchanted Door , 2013

Barabora
03.03.2021 4 z 5

Super knížka. Přečteno jedním dechem.

Broukodrak
21.07.2019 5 z 5

Emily bydlí s rodiči a se sourozenci Lory, Lindou a Alexandrem v domku a v jejím životě je hromada věcí, které nechápe, například dveře jejích sester mění barvu a Alexandrovy dveře mění polohu, alespoň se jí to zdálo, když šla v noci na záchod. Postupně se jí dějou čím dál divnější věci...
Moc se mi to líbilo, je to spíše pohádková knížka než humorová, ten v ní není skoro žádný, přesto je to skvělí příběh.

NikolP.
28.07.2017 4 z 5

Krásné kniha a opět napsaná velmi čtivě. Holly Webbová prostě umí psát a v jejích knihách je zkrátka něco co vás chytne a nepustí! :) Doporučuji!

bookwoman
26.02.2017 3 z 5

Kniha spíš pro menší,ale přesto musím řict, že i mě celkem bavila.Měla poutavý děj a přečtu si i jiné díly.

Alča31
01.09.2016 5 z 5

Tato kniha je skvělá sice pro menší, ale velice poutavá. Doopravdy mě zaujala, pokud toužíte po magii, kouzlech a tajuplných bytostech tak vysoce doporučuju!